En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 17.03.2018 16:09
Aysu Baceoğlu Antalya'da Arazi Arıyor

Aysu Baceoğlu Antalya'da Arazi Arıyor

Manken Aysu Baceoğlu da Antalya'da gayrimenkul yatırımı yapanlar arasına giriyor.

Manken ve şarkıcı Aysu Baceoğlu, yine kendisi gibi manken ve şarkıcı olan Tuğba Özay gibi bir çiftlik alıp Antalya’ya yerleşmeye karar verdi.

Arkadaşları aracılığıyla Antalya'da müstakil ev yapabileceği arazi arayan Aysu Baceoğlu, emekliliğinde sessiz ve sakin bir hayat sürmeyi hedeflediğini söyledi. Mankenliği zor ve meşakkatli bir iş olarak adlandıran Baceoğlu, kariyerinin en üst seviyesinde olduğunu söyleyerek, "Bundan sonraki hedefim geleceğim ile ilgili. Antalya'da bir evim olsun istiyorum. Sık sık iş için gelip gittiğim için otel odalarında kalmak yerine evimde kalmayı düşünüyorum. Gelecekte de buraya yerleşip keyif yapacağım" dedi.

Alternatifleri değerlendiren Aysu Baceoğlu, ev konusunda kararı aceleye getirmek istemediğini belirterek, "Acelem yok. Tek tek inceleyerek karar vereceğim. Şimdilik seçenekleri gözden geçiriyoruz" diye konuştu.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Aysu Kayacı Ev Arıyor


Sevgilisi Ozan Sevindik'le Kandilli'de bir yalı dairesinde oturan Aysu Kayacı, ayrılınca ortada kaldı. Şimdi kendine 1+1 daire arıyor


Aysu Kayacı iki yıldır birlikte olduğu Ozan Sevindik'le beraberken Kandilli'de Boğaz'a nazır bir yalı dairesi kiralamıştı. Üç katlı tarihi yalının en üst katını tutan sevgililer, evi baştan aşağı dekore etmişti. Kendi zevkine göre evi yenileyen Kayacı, ani bir kararla sevgilisinden ayrıldı. Bu gelişme üzerine Sevindik, Etiler'e taşındı. Kayacı ise hala bir ev bulamadı.
Kayışdağı'ndaki Yeditepe Üniversitesi'nde okuyan ve oturacağı evin okula yakın olmasını isteyen Kayacı, harıl harıl 1+1 ev bakıyor.


Akşam

29-07-2011
Bu haber toplam 9684 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?