En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 18.03.2018 02:02
Ali Ağaoğlu'na Lansmanda Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Ali Ağaoğlu'na Lansmanda Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu'na Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin ilk ofis bloğunun lansmanında doğum günü sürprizi yapıldı..

 

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu bugün düzenlediği basın toplantısı ile Maslak 1453 projesinin ilk ofis bloğunu satışa açtı. Kızı sena Ağaoğlu ve oğlu Alican Ağaoğlu ile lansmana katılan Ali Ağaoğlu'na lansmanın ardından doğum günü sürprizi yapıldı.
 
Kızı Sena Ağaoğlu'nun özel olarak yaptırdığı pasta ile doğum gününü kutlayan Ali Ağaoğlu, çocukları ile birlikte olduğu için mutlu olduğunu söyledi.
 
 
 
Kızı Sena'nın yaptırdığı özel tasarım pastanın üzerinde bulunan ve Ali Ağaoğlu'nun Marmaris'te satın aldığı adayı temsil eden süsleme dikkat çekti. Üzerinde ağaç, helikopter, golf arabası, kale, kumsal ve deniz figürlerinin yer aldığı doğum günü pastasının üzerinde bulunan baba - kız figürünün yanlış anlaşılmaması gerektiğini belirten Ağaoğlu, kadın figürünün şapkasındaki Sena yazısını göterdi.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ali Ağaoğlu, Damadına 8 Milyon Dolarlık Köşk Hediye Etti


Kızı Sena Ağaoğlu'nu Çırağan Sarayında özel bir törenle evlendiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu düğünde damadına 8 milyon dolarlık bir köşk hediye etti..

 

Önceki akşam kızı Sena Ağaoğlu'nu evlendiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu düğünde damadı Koray Kırcal'a 8 milyon dolar değerinde bir köşk hediye etti. Emirgan'dan aldığı üç katlı köşkün tapusunu dmadına veren ünlü işadamı Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu düğün için Çırağan Sarayı'nı tercih ederken gelinin hazırlanmak için “Dünyanın En Lüks 10 Süiti” arasında gösterilen ve geceliği 50 bin dolar olan Sultan Süiti'ni tercih ettiği öğrenildi.
 
 
Nikahı Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıyarken nikâh şahitliklerinin ise Hüseyin Ağaoğlu, Nurcihan Özhabeş, Mustafa Sadık Özhabeş, Ümran İnal ve Süleyman Kırcal olduğu düğün de Serdr Ortaç'ın da sahne alması dikkat çekti.
 
 
Sena Ağaoğlu'nun Zuhair Murad imzalı olan ve 37 kilo ağırlığında olduğu belirtilen gelinliği de gecenin dikkat çeken  konuları arasındaydı. Söz konusu gelinliğin fiyatının 300 bin euro olduğu iddia edildi.
03-03-2016
Bu haber toplam 6 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?