En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Magazin 24.03.2018 10:08
Aleyna Tilki, Annesine 750 Bin Liralık Ev Aldı

Aleyna Tilki, Annesine 750 Bin Liralık Ev Aldı

‘Cevapsız Çınlama' şarkısı ile meşhur olan ve 18 yaşından küçük olması sebebiyle sık sık tartışmalara konu olan Aleyna Tilki, Pendik'te annesine residence satın aldı..

 

 
Emrah Karaduman ile birlikte yayınladığı ‘Cevapsız Çınlama' şarkısı ile 2016 yılında Türkiye'nin gündemine oturan 16 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki, bu kez  sahne tartışmaları yerine annesine aldığı ev ile gündeme geldi. 18 yaşından küçük olduğu için Aile ve Soyal Politikalar Bakanlığı'nın alkon alınan yerlerde ve belli saatlerden sonra sahnyeye çıkmasını yasakladığı Aleyna Tilki'nin 5 ayda kaandığı para ile anne ve babası Havva-Mehmet Tilki'ye, İstanbul Pendik'te deniz manzaralı bir rezidanstan daire satın aldığı iddia edildi.
 
Banka kredisi kullanan Tilki Ailesi'nin 750 bin liraya ev aldığı, ayrıca Aleyna'nın tapunun annesinin üzerine yapılmasını istediği öğrenildi.
 
Türkiye'de alkollü mekanlarda sahneye çıkması yasaklanan Aleyna Tilki sadece halk konserinde yer alabiliyor. Organizasyonun büyüklüğüne göre 20-30 bin TL arasında ücret aldığı iddia edilen Tilki'nin ayrıca Avrupa'daki bazı gece kulüplerinde sahneye çıkıp 45 bin TL'ye program yatığı hatta son olarak yılbaşı gecesinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de konser vererek bir saatte 50 bin TL kazandığı iddia edildi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Komodor Remzi Bey Yalısı'nı Nata Holding Aldı


Sevinç ve Erdal İnönü Vakfı'na ait olan ve Anadoluhisarı'nda bulunan meşhur Komodor Remzi Bey Yalısı'nın yeni sahibi belli oldu..

 

 
Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre Ankaralı Nata Holding'in patronu Namık Tanık, 100 yıllık tarihi Komodor Remzi Bey Yalısı'nın yeni sahibi oldu. Kısa süre önce icradan satışa çıkarılan Komodor Remzi Bey Yalısı'nın icradan satılını engellediği iddia edilen Namık Tanık tarafından satın alınan söz konusu yalı 153 metrekare taban oturum alanına, 634 metrekare toplamkullanım alanına sahip olup  4 salon, 6 oda, 7 banyo ve tuvalet ile asansöre sahip. 1917'de inşa edilen ve 1972 yılında Erdal İnönü tarafından satın alınan yalıda bugün Sevinç İnönü'nü yaşıyor. 
 
 
Öte yandan yalının yeni sahibi olan Nata Holding, ENR tarafından açıklanan dünyanın en büyük 250 inşaat firmaları sıralamasında dünya devlerinin arasında yer alıyor.
 
 
 
 
16-01-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?