En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kredi 17.03.2018 16:17
Denizbank'tan Bedelli Askerlik Kredisi

Denizbank'tan Bedelli Askerlik Kredisi

Denizbank, bedelli askerlik kredisinde vadeler 60 aya kadar uzatılabiliyor.
Denizbank asker adaylarına 60 aya varan vade seçenekleriyle, masrafsız ve 3 ay ötelemeli kredi imkânı sunuyor.
 
Sahip olduğu finansal portal anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, bedelli askerlik kapsamında kredi kullanacak asker adaylarına özel 60 aya varan vade seçenekleriyle, 3 ay ötelemeli ve masraf derdi olmadan ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyor. DenizBank'ın bedelli askerlik kredisi ile asker adayları ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecek.
 
DenizBank Perakande Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, bedelli askerlik kredisi ile ilgili olarak şunları söyledi: "DenizBank olarak bedelli askerlik kredi çalışmalarına başladık. Yasanın çıkması ile birlikte, asker adaylarına masrafsız ve ertelemeli kampanyamız ile hizmet vereceğiz." 
 
Masraf yok, üstelik 3 ay öteleme imkânı var 
Ertürk, "DenizBank'ın yeni kredisinde asker adayları nakit ihtiyaçları için kredilerini masrafsız kullanabilecekler. Böylece askerlik hizmetini yaptıkları dönemde ve sonrasında ödeme sıkıntısı yaşamamaları için ürünümüzü 60 aya varan vade seçenekleriyle, 3 ay ötelemeli olarak sunmayı planlıyoruz. Başvuru için tüm adaylarımızın DenizBank şubelerine uğramaları yeterlidir." dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bedelli Askerlik İçin Kayseri'deki Evini Satışa Çıkardı


Emre Erbaş isimli bir vatandaş bedelli askerlikten faydalanabilmek için Kayseri Talas'ta bulunan 4+1 evini değerinin altında bir fiyatla satışa çıkardı..

 

Kayseri'de yaşayan 29 yaşındaki Emre Erbaş isimli vatandaş bedelli askerlik için gerekli olan 18 bin lirayı temin etmek amacıyla Talas ilçeisnde bulunan ve 180 bin liraya alıdığı evini 164 bin lira fiyatla staışa çıkardı.
 
2 yıl önce kredi çekerek satın aldığı 4 oda 1 salon 170 metrekare alanlı dairesini internet üzerinden satışa çıkaran vatandaş, çalışmalarından kopmamak için bedelli askerlik yapmak istediğini bu sebeple de bedelli askerlik ücreti olan 18 bin lirayı temin etmek amacıyla evini değerinin altında bir fiyatla satışa çıkardığını belrtti.
 
Evi satınca hem kredi orcunu hem de bedelli askerlik ücretinji ödeyebileceğini belirten Erbaş, söz konusu fırsatı kaçırmak istemediğini söyledi.
 
Öte yandan konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Kayseri Emlakçılar Odası Başkanı Selim Atasoy, bedelli askerlik açıklamasının ardından ev satışlarının arttığını ve artmaya devam edeceğin,i söyledi.
 
 
22-11-2011
Bu haber toplam 6768 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?