En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kredi 18.03.2018 17:24
Denizbank Sıfır Faizli Enerji Tasarrufu Kredisi Veriyor

Denizbank Sıfır Faizli Enerji Tasarrufu Kredisi Veriyor

Denizbank'ta ister 8 aya sıfır faizle isterseniz 60 ay vade ile Enerji Tasarrufu Kredisi kullanabilirsiniz

 

Enerji Tasarrufu Kredisi'nde 8 aya kadar 0 faiz ve 60 aya varan vade gibi avantajlar var. 
 
Sahip olduğu finansal portal anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan Denizbank, çevre konusunda geliştirdiği ürünlerle tüketicilerin ve girişimcilerin yanında doğanın korunmasına da yardımcı oluyor. Denizbank bu kapsamda İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) ile yaptığı işbirliğiyle yeni bir kredi ürünü ortaya çıkardı. Denizbank Enerji Tasarrufu Kredisi'ne İZODER teknik destek verecek. 
 
Amaç giderleri kısmak ve çevreyi korumak 
 
Doğal kaynakların azalması bireyleri giderlerini kısarak tasarruf sağlamaya ve çevre konusunda önlemler almaya yönlendiriyor. Binanın tüm çatı, duvar, pencere ve döşeme yalıtımlarının yapılması durumunda ise %50 enerji tasarrufu sağlanıyor. Bu ihtiyacı gören ve Enerji Tasarrufu Kredisi'ni çıkaran Denizbank'ın ürünü ısı, su, ses ve yangın yalıtımını kapsıyor. Enerji Tasarrufu Kredisi cazip olanaklarıyla da dikkat çekiyor. İlk 8 aya kadar %0 faiz uygulayan Denizbank, dosya masrafı almıyor ve 60 aya varan vade seçeneği sunuyor. Banka, isteyen müşteriler için 'ilk 6 ay ödemesiz' seçeneğini de sunuyor. İZODER'in teknik desteğini alan Denizbank, kredi başvurularını İZODER uzman uygulayıcılarına yönlendirecek ve 1500'den fazla uzman uygulayıcısı bulunan İZODER'in üyesi firmalar yalıtım hizmeti verecek. 
 
"Denizbank'ın yenilikçi ürünleri devam edecek" 
 
Yeni ürünleri ile ilgili açıklama yapan Denizbank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk şunları söyledi: "Ülkemizde yaklaşık 18 milyon adet konut bulunuyor ve bu konutların da %90'ı yalıtımsız durumda. 2011 yılında çıkan bir kanun ile artık yeni binaların 'Enerji Kimlik Belgesi' olması zorunlu hale geldi. 2017 yılına kadar da tüm binalar enerji kimlik belgesi alacak. Çıkardığımız bu ürün, yalıtım konusunda finansmana ihtiyaç duyan tüketicilerimizin ve KOBİ'lerimizin hayatını kolaylaştıracak. Denizbank'ın enerji ve çevre konusundaki yenilikçi ürünleri de devam edecek." 
 
TURSEFF fonları da kullanılacak 
 
Denizbank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun Denizbank'ın enerji tasarrufuna yönelik söz konusu kredisinde, TURSEFF (Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı) programı kapsamındaki fonların da kullanılacağını belirtti. Bir yıl önce Türkiye'de uygulanmaya başlamış olan TURSEFF Programı kapsamında, bugüne kadar büyük ölçekli birçok enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projesinin fonlandığına dikkati çeken Sun sözlerine şöyle devam etti: "Enerji finansmanı konusunda bireysel müşterilerimizden de söz konusu kredimiz için talep almaya başladık. Bu nedenle hane halkı enerji giderlerinde tasarruf sağlayan enerji verimliliğine yönelik ev yenileme projelerini de TURSEFF Programı kapsamında kredilendirmeye başladık. Bu vesileyle hem müşterilerimize tasarruf etme olanağı sunuyor; hem de sürdürülebilir çevre için önemli bir adım atmış oluyoruz".

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İş Bankası Konut Kredisi Kampanyası Başlattı


Türkiye İş Bankası, yeni başlattığı konut kredisi kampanyası kapsamında 120 aya kadar vadeli ve düşük faizli seçeneklerle ev sahibi olmak isteyenlere konut finansmanı sağlıyor..

 

Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan Türkiye İş Bankası,  ev almak isteyenlere özel kredi kampanyası başlattı. Konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyen tüketicilere uzun vade ve düşük faizli seçenekler sunan  İş Bankası 120 aya varan vade seçenekleri ile 2 milyon liraya kadar kredi sağlıyor.
 
İş Bankası ev kredisi kampanyasında faiz oranları ise kredi kapsamında hayat sigortası yapılıp yapılmamasına göre farklılık gösteriyor. İş Bankası konut kredisinde hayat sigortası yaptırılması halinde kredi faizi 0,90 olurken hayat sigortası yapılmaması halnde ise yüzde 0,95 faiz uygulanıyor.
 
31 Mart 2017 tarihinde sona erecek olan konut kredisi kampanyası kapsamında İş Bankası’ndan 100.000 TL tutarındaki ev kredisi 60 ay vade ve 0,90 faiz oranıyla alındığında aylık taksit tutarı 2.164,28 TL oluyor.
 
 
 
20-09-2011
Bu haber toplam 8655 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?