En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kredi 18.03.2018 02:16
Denizbank Kredi Borçlarını 2012'ye Ertelededi

Denizbank Kredi Borçlarını 2012'ye Ertelededi

Denizbank, Van'daki müşterilerinin kredi borçlarını faizsiz olarak 2012 yılına kadar ertelediğini duyurdu.
Denizbank, Van Şubesi'nden kredi kullanan banka müşterilerinin borçlarını, faizsiz olarak 2012'ye ertelediğini açıkladı Denizbank, Van Şubesi'nden kredi kullanan banka müşterilerinin borçlarını, faizsiz olarak 2012'ye ertelediğini açıkladı. 
 
Denizbank'tan yapılan yazılı açıklamada, bankanın Van şubesinden mortgage, taşıt, ihtiyaç kredisi ve kredi kartı kullanan tüm bireysel müşterilerin, KOBİ kredisi ve İşletme Kart kullanan KOBİ müşterilerinin ve Tarım Kredisi kullanan çiftçilerin borçlarının faizsiz olarak 2012'ye erteleneceğini duyurdu. Banka, ayrıca ihtiyaçları doğrultusunda bireysel ya da KOBİ müşterilerinin 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusunda bulunabileceğini bildirdi. 
 
DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, yaptığı açıklamada, Van'daki deprem sonrasında yaraların sarılmasına katkıda bulunmak için borçların ertelenmesi yönünde karar aldıklarını söyledi. Ateş, "Borç erteleme için DenizBank müşterilerinin bireysel başvuru yapmasını beklemeyeceğiz ve müşterilerimize hiçbir ek yük yansıtmayacağız. Ayrıca ihtiyaçları doğrultusunda bireysel ya da KOBİ müşterilerine 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusunda bulunma imkânı da getirdik" dedi. Ateş, açıklamasında, Van depreminde hayatını kaybeden vatandaşlara rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılara acil şifa dileğinde bulundu. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Denizbank Konut Kredisi Faizlerini Yüzde 0,89'a İndirdi


Konut kredisi faiz oranlarını indiren bankaların arasında katılan Denizbank, faizleri 2 yıla kadar yüzde 0,89'a çekti..

 

İstanbul'da katıldığı bir toplantıda konut kredisi faiz oranlarına ilişkin bir açıklamada bulunan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş bu sabah itibariyle konut kredisi faiz oranlarını 2 yıla kadar yüzde 0.89, 5 yıla kadar yüzde 0.99 olarak güncellediklerini belirtti.
 
Ateş açıklamasında, konut finansmanında faizi iki yıla kadar vadede yüzde 1.14 oranından yüzde 0.89 oranına çektiklerini, beş yıla kadar vadede ise faizin yüzde 1.14'ten yüzde 0.99'a düştüğünü ifade etti.
 
Öte yandan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0,99'a indirirdiğini duyururken Ziraat Bankası ise faiz oranlarını yüzde 0,82'ye kadar düşürdüğünü açıkladı.
25-10-2011
Bu haber toplam 5925 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?