En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kredi 18.03.2018 17:18
Bank Asya'dan Kurban Bayramı Hediyesi

Bank Asya'dan Kurban Bayramı Hediyesi

Bank Asya'nın yeni kampanyası 20 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak.
Bank Asya, Kurban Bayramı'nda da müşterilerine özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.
 
Bank Asya, 20 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında giyim, kozmetik, ayakkabı, aksesuar ve turizm harcamalarını AsyaCard ile yapan müşterilerine +5 taksit avantajı sunuyor 
AsyaCard sahiplerine yönelik gerçekleştirdiği özel kampanya ile 20 Ekim - 10 Kasım tarihleri arasında giyim, kozmetik, ayakkabı, aksesuar ve turizm harcamalarında +5 taksit imkânı sunuyor. Alışverişi hafifleten kredi kartı AsyaCard'ın kampanyası 2 – 7 aralığındaki taksit sayılarında geçerli olup, + 5 taksit uygulaması ile birlikte en fazla 12 taksit imkanı sağlayacak. Bank Asya'nın yeni kampanyası anlaşmalı üye işyerlerinden AsyaCard ile yapılan taksitli harcamalarda geçerli olacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Asya'da Kadın Pilotlara İhtiyaç Olacak


Asya'da faaliyet gösteren bazı havayolları, her yıl 100 milyon civarında artan yolcu sayısı sebebiyle doğacak pilot ihtiyacını karşılamak için kadınları pilotluk mesleğine yöneltmeye çalışıyor..

 

Bloomberg'de yer alan habere göre, önüzmüdeki yıllarda pilot açığı oluşmasını önlemek isteyen havayolu firmaları, kadınları pilotluk mesleğine yönlendirmeye çalışırken çalışma şartlarının ağırlığı sebebiyle kadınların pilot olma ilgisinin az olduğu belirtiliyor. Dünyadaki pilotların sadece yüzde 5'inin kadın olduğu belirtilen haberde,  sadece Asya'daki havayolu şirketlerinin 2 yıl içinde 226 bin yeni  pilota ihtiyaç duyacağı tahmin ediliyor.
 
Konuya ilişkin açıklamada bulunan Vietnam Havayolları Kadın Kaptan'ı Huynh Ly Dong Phuong, Asya  kültüründe kadınların pilot olmasına iyi gözle bakılmadığını, pilot olmak istediğinde annesinin  olumsuz yanıt verdiğini ayrıca erkek meslektaşlarının da kendisine farklı davrandığını söyledi ve "Benim için en zor olan, meslektaşlarımın beni  bir kadın pilot olarak kabullenememesi" açıklamasında bulundu.
 
Kadınların pilot olmasının oldukça zor olduğunu vurgulayan Air France-KLM Group Kaptanı Clarke, plotluk mesleğinin gerçekleşebilmesi için 3 bin saatlik uçak  tecrübesi gerektiğini bunun da bir kadın için 12-15 yıllık süre anlamına geldiğini yani tüm vaktin bu işe ayrılması gerektiğni söyledi.
 
 
19-10-2011
Bu haber toplam 6534 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?