En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kredi 25.04.2018 23:20
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2014

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2014

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2014 , Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar nelerdir ? Hangi bankalar ev hanımlarına konut kredisi verir ?

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2014

Haberinin Devamı ↓↓↓
Ev hanımlarına kredi veren bankalar ne yazık ki sayı olarak çok yetersiz. Bankaların kredi geri dönüşlerinde risk almamak için düzenli bir gelire sahip olan kişilere kredi vermeyi tercih etmesi ev hanımlarına kredi veren bankalar sayısını oldukça azaltıyor. 
 
Ev hanımlarına kredi veren bankalar çok az olduğu gibi aynı zamanda ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar da oldukça az sayıda bulunuyor. Ev hanımlarının kredi kartı sahibi olabilmesi yada kredi çekebilmesi için ya başvuruda bulunacakları bankalarda çok yüksek meblağlı düzenli hesaplarının bulunması gerekiyor yada kendilerine kefil olabilecek oldukça sağlam tanıdıklarının bulunması gerekiyor. Halk Bankası ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alırken bu bankada dönemsel olarak bu kredileri kullandırıyor. Vakıfbank ev hanımlarına kredi kullandırmayan bankalardan biri. Ancak yukarıdaki kriterlere sahip iseniz kredi için müracaatta bulunarak bahtınızı tecrübe edebilirsiniz.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
28-09-2013
Bu haber toplam 9018 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?