En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kiptaş 26.04.2018 06:59
Taksim İlkyardım Hastanesi Yıkılıyor

Taksim İlkyardım Hastanesi Yıkılıyor

13 Eylül 2014 tarihinde boşaltılan Taksim İlkyardım adıyla bilinen Eğitim ve Araştırma Hastanesi, depreme dayanıksız olduğu için yıkılıyor..

 

Depreme dayanıksız olduüğu tespit edilen ve 13 Eylül 2014 tarihinde boşaltılan Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, yıkılıp yeniden yapılmak suretiyle modernleştirilecek.
 
Kamuoyunda Taksim İlkyardım adıyla bilinen Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin tüm birimleri, hastalar ve doktorlar ise Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde inşa edilen Gaziosmanpaşa yerleşkesindeki yeni binaya transfer edilmişti.
 
Eski hastane binasının 44 bin 950 metrekarelik mevcut yerine inşa edilecek yeni hastane binasında 200 yatak, 64 poliklinik odası, 43 yoğun bakım yatağı bulunacak. Ayrıca, binada hasta odaları da 1 veya 2 kişilik olarak dizayn edilecek. Odalarda banyo, tuvalet, televizyon, buzdolabı ve refakatçi koltuğu da yer alacak.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bursa Şehir Hastanesi 1 Yıl İçinde Açılacak


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi’nde inşaat çalışmalarının devam ettiğini ve hastanenin bir yıl içinde hizmete açılacağını söyledi..

 

Bursa Şehir Hastanesi’nin inşaatı hakkında bilgi veren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi'nin bir yıl içinde tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.
 
Bursa Şehir Hastanesi'nin inşaatının devam ettiğini belirten Bakan Müezzinoğlu, Bursa Şehir Hastanesi'nin hizmete açılması ile Bursa'nın sağlık hizmeti sıkıntısının büyük oranda çözülmüş olacağını ifade etti.
 
Bakan Müezzinoğlu, açıklamaların ardından Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve beraberindekilerle Ali Osman Sönmez Devlet Hastanesi'nin temelini attı.
 
 
 
13-01-2015
Bu haber toplam 780 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?