En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kiptaş 18.02.2018 03:29
Kiptaş, İran Tahran'da Konut İnşa Edecek

Kiptaş, İran Tahran'da Konut İnşa Edecek

Tahran'da Tahran Belediye Başkanı Muhammed Bakır Galibaf ile görüşen İBB Başkanı Kadir Topbaş ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, KİPTAŞ'ın Tahran'da konut yatırımı yapması yönünde karar aldı..

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın Tahran Belediye Başkanı Muhammed Bakır Galibaf'ın davetlisi olarak gittiği Tahran'da KİPTAŞ tarafından konut üretilmesi yönünde karar alındı.
 
Tahran Belediye Başkanı Muhammed Bakır Galibaf ile İBB Başkanı Kadir Topbaş ile yaptığı görüşmede, tıpkı İstanbul gibi Tahran metrosunu tamamlamaya çalıştıklarını, yılda 35 kilometre metro yaptıklarını ve toplamda 300 kilometrelik hat yapacaklarını, ayrıca İstanbul’daki yatırımları d yakından takip ettiklerini belirtti ve Metrolar, tüneller, Marmaray ve Üsküdar-Beşiktaş arasında tasarlanan Boğaz altından yürüme tünelinin müthiş projeler olduğunu söyledi.
 
KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım’ın da yer aldığı ziyarette,  İstanbul ve Tahran’da gerçekleşen kültür ve turizm yatırımlarının yanı sıra KİPTAŞ’ın Tahran’da konut yatırımı yapmasına da karar verildi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

KİPTAŞ'ın Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Projelerinde 20 Yıl Vade


KİPTAŞ bünyesindeki Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Bahçeşehir projelerinde Emlak Konut GYO'nun tarihi 240 ay vadeli satış kampanyası başladı..

 

 
 
KİPTAŞ imzasıyla hayata geçirilen Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Bahçeşehir projelerinde 60 aya kadar vade farksız taksit, 120 aya kadar 0,45 faiz, 240 aya kadar ise 0,79 faiz oranı uygulanan cazip kampanya kapsamında satış süreci başladı. 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek olan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasına dahil olan KİPTAŞ, hemen teslim dairelerde sunduğu özel fırsatlaın yanı sıra  tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı da sunuyor. 
 
Venezia Mega Konutları
 
İstanbul Gaziosmanpaşa'da Venedik konsepti ile yükselen Venezia Mega Konutları, 82 bin metrekare arsa üzerinda konumlanmakta olup içinde 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi de bulunuyor.
 
Venezia Mega Konutları fiyat listesi
 
Vaditepe Bahçeşehir
 
Toplam bin konutun yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir, 2 etaptan meydana gelmekte olup 2.  etabın tamamı Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlara satılırken, 1. etapta satış süreci devam ediyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sıralandığı Vaditepe Bahçeşehir, 284 dönüm arsa üzerinde konumlanmakta olup içinde konutların yanı sıra 41 derslikli 1300 kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 cami bulunuyor. 
 
Vaditepe Bahçekent  1. Etap fiyat listesi
10-05-2016
Bu haber toplam 6 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?