En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kiptaş 18.02.2018 03:29
KİPTAŞ Eyüp'te Yeni Projeye Başlıyor

KİPTAŞ Eyüp'te Yeni Projeye Başlıyor

KİPTAŞ Eyüp Alibeyköy'de 550 dönümlük arazide yeni bir projeye başlayacak.

Maltepe’de Kiptaş’ın toplam 850 dönümlük alanı hem kendi projeleri hem de hasılat paylaşımı ile değerlendirdiğini ve yeni bir yerleşim merkezi oluşturduğunu ifade eden Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, “Okulu, hastanesi, alışveriş alanları ve camisiyle yepyeni bir yaşam alanı oluştu” dedi. Maltepe’de Süreyyapaşa bölgesinin Adalar manzarasına hâkim bu bölümünde metronun gelmesiyle ulaşımın daha da kolaylaşacağının altını çizen Yıldırım, “Zaten sahile çok yakın bir yer. E5’e bir bağlantı da yapılırsa kusursuz bir lokasyon olacak” şeklinde konuştu. Kiptaş’ın Maltepe’de başka arsası kalmadığını, geri kalan kısımların plansız olduğunu kaydeden Yıldırım, gelecek dönem projelerine ilişkin şu bilgileri verdi: “Finanskent’in yanında, Eyüp Alibeyköy’de dev bir dönüşüm projesine başlayacağız. 420 gecekondu sahibiyle anlaştık. Bir kısmı gecekonduların bulunduğu yerler, bir kısmı bizim arsalar olmak üzere, 550 dönümlük alanda, büyük bir projeye başlayacağız. Her gecekondu sahibine projeden bir daire vereceğiz. Detayları İBB Başkanı Kadir Topbaş açıklar.”

Kaynak: Habertürk


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

KİPTAŞ'ın Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Projelerinde 20 Yıl Vade


KİPTAŞ bünyesindeki Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Bahçeşehir projelerinde Emlak Konut GYO'nun tarihi 240 ay vadeli satış kampanyası başladı..

 

 
 
KİPTAŞ imzasıyla hayata geçirilen Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Bahçeşehir projelerinde 60 aya kadar vade farksız taksit, 120 aya kadar 0,45 faiz, 240 aya kadar ise 0,79 faiz oranı uygulanan cazip kampanya kapsamında satış süreci başladı. 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek olan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasına dahil olan KİPTAŞ, hemen teslim dairelerde sunduğu özel fırsatlaın yanı sıra  tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı da sunuyor. 
 
Venezia Mega Konutları
 
İstanbul Gaziosmanpaşa'da Venedik konsepti ile yükselen Venezia Mega Konutları, 82 bin metrekare arsa üzerinda konumlanmakta olup içinde 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi de bulunuyor.
 
Venezia Mega Konutları fiyat listesi
 
Vaditepe Bahçeşehir
 
Toplam bin konutun yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir, 2 etaptan meydana gelmekte olup 2.  etabın tamamı Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlara satılırken, 1. etapta satış süreci devam ediyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sıralandığı Vaditepe Bahçeşehir, 284 dönüm arsa üzerinde konumlanmakta olup içinde konutların yanı sıra 41 derslikli 1300 kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 cami bulunuyor. 
 
Vaditepe Bahçekent  1. Etap fiyat listesi
07-05-2011
Bu haber toplam 86820 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?