En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kiptaş 18.02.2018 03:28
Kiptaş Esenyurt Konutları 5. Etap

Kiptaş Esenyurt Konutları 5. Etap

Kalitenin adresi Kiptaş, Esenyurt Konutları 5. Etap projesiyle yeni bir yaşam alanı sunuyor.

1987 yılında yabancı sermaye ortaklığı ile kurulan ve günümüze kadar birçok başarılı işe imza atan Kiptaş, Esenyurt Konutları ile büyük ilgi topluyor. Şehrin doğasını bozmadan, tarihine dokunmadan, hızlı ve ucuz konutlar üretmeyi amaçlayan Kiptaş, her gelir grubuna hitap edecek projeleriyle ekonomizin de bozulmamasını sağlıyor. Bütçenize zarar vermeden huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı sunan Kiptaş, Esenyurt 5. Etap konutları ile yaşamınızın her alanına konfor getiriyor. 

Doğa ve sosyal yaşamın bir arada bulunduğu Esenyurt 5. Etap konutları barındırdığı özel güvenlik ve çocuklarınıza oyun alanı sağlaması hem güvenli bir ortam yaratıyor hem de çocuklarınızın gelişmesini sağlıyor. 75, 95 ve 126 metrekarelik üç farklı tipten oluşan daire seçenekleri modern ve çağdaş olmasının yanı sıra kaliteli. Ayrıca deprem ve yangına karşı uygun özelliklere sahip olması, mantolama sistemi ile yazın sıcağa, kışın soğuğa karşı etki azalması, 24 saat özel güvenlik tarafından izlenmesi hayallerinizi gerçekleştiriyor. TC Bayındırlık Bakanlığı tarafından depreme ve yangına karşı yönetmeliğe uygun olarak onaylanmış, radye temel ve tünel kalıp sistemi uygulanmış, mantolama ısı yalıtım sistemi yapılmış, binaların girişlerinde ve daire kapılarında görüntülü haberleşme imkanı sunan Esenyurt 5. Etap konutları sosyal yaşamınızı da önemseyerek çevre peyzaj uygulaması ve çocuk oyun alanlarıyla da göz boyuyor.

Dairelerin girişi çelik kapılardan, daire içi ise ahşap mobilya ve ahşap amerikan panel kapılardan tasarlanmış. Isıtması merkezi sistem olan binaların her bloğunda iki adet asansör yer almaktadır. Yerleri laminant parke kaplama, tavan plastik boya, oda duvarları su bazlı boyalar ile boyanıp, rahatlıkla temizlenebilen boyalardan yapılmıştır. Seramik kaplamalardan oluşan mutfakların tezgahlarında fayans kaplamalar yer almaktadır. Aynı şekilde banyolarda da seramik kaplamadan oluşmaktadır.

 

Kiptaş Esenyurt Konutları 5. Etap Fiyatları

 

Kiptaş'ın satışa çıkaracağı Esenyurt 5. Etap konutlarında daire fiyatları 60 bin TL'den başlıyor ve 130 bin TL'ye kadar yükseliyor. 75 metrekareden oluşan 2+1 lik giriş katı daireler 60 bin TL'den başlarken, normal katlarda bu fiyat 7 bin TL artış gösteriyor. 95 metrekarelik 2+1 giriş katı daireler ise 90 bin TL. Normal katlı olanlarda 98 bin. Aylık taksitleri 985 TL ile 1.072 TL arasında. 125 metrekare 3+1 giriş katı dairelerin fiyatı 120 bin TL. Projenin 24 ay vadede aylık faiz oranı 0.26 iken, en uzun vade olanı 120 ayda aylık 67.

Kiptaş Esenyurt 5. Etap konutlarının yapımını İstanbul Teknik, Oraka ve Binres üstlenecek.

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

KİPTAŞ'ın Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Projelerinde 20 Yıl Vade


KİPTAŞ bünyesindeki Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Bahçeşehir projelerinde Emlak Konut GYO'nun tarihi 240 ay vadeli satış kampanyası başladı..

 

 
 
KİPTAŞ imzasıyla hayata geçirilen Venezia Mega Konutları ve Vaditepe Bahçeşehir projelerinde 60 aya kadar vade farksız taksit, 120 aya kadar 0,45 faiz, 240 aya kadar ise 0,79 faiz oranı uygulanan cazip kampanya kapsamında satış süreci başladı. 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek olan "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyasına dahil olan KİPTAŞ, hemen teslim dairelerde sunduğu özel fırsatlaın yanı sıra  tamamı peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı da sunuyor. 
 
Venezia Mega Konutları
 
İstanbul Gaziosmanpaşa'da Venedik konsepti ile yükselen Venezia Mega Konutları, 82 bin metrekare arsa üzerinda konumlanmakta olup içinde 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi de bulunuyor.
 
Venezia Mega Konutları fiyat listesi
 
Vaditepe Bahçeşehir
 
Toplam bin konutun yer aldığı Vaditepe Bahçeşehir, 2 etaptan meydana gelmekte olup 2.  etabın tamamı Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlara satılırken, 1. etapta satış süreci devam ediyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin sıralandığı Vaditepe Bahçeşehir, 284 dönüm arsa üzerinde konumlanmakta olup içinde konutların yanı sıra 41 derslikli 1300 kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 cami bulunuyor. 
 
Vaditepe Bahçekent  1. Etap fiyat listesi
19-09-2013
Bu haber toplam 6825 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?