En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 18.03.2018 15:50
Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Tasarımı İle Dikkat Çekiyor

Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Tasarımı İle Dikkat Çekiyor

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmete açılacak olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, rengarenk binası ile dikkat çekiyor..

 

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde inşa edilmekte olan ve önümüzdeki ay hizmete açılması planlanan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, rengarenk binası ile klasik hastane mimarisine yeni bir bakış açısı getiriyor. Çocuklara özel olarak boya kalemlerinden esinlenilerek tasarlanan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin dış cephesi renkli panellerle kaplandı.
 
 
420 yatak kapasiteli olan Ümraniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nin  100 bin metrekarelik kapalı alana sahip olduğunu belirten İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Kemal Memişoğlu, hastanenin ileri teknoloji ve donanımı ile dünya standartlarında olduğunu söyledi.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Üsküdar Ümraniye Çekmeköy Sancaktepe Metrosu Bu Yıl Açılacak


Türkiye'nin ilk sürücüsüz metro hattı olan Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe Metro Hattı, bu yıl içinde tamamlanarak hizmete açılacak..

 

Yapım aşamasında olan Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe metrosu, bu yıl içinde tamamlanarak hizmete açılacak.
 
Tamamlandığında 126 vagonla hizmet verecek Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe Metro Hattı, Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy arası 24 dakikaya indirecek olup ayrıca  Sultanbeyli ve Taşdelen üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı'na kadar uzatıllarak heniş alanda kesintisiz ulaşım imkanı sağlayacak.
 
Öte yandan Üsküdar - Ümraniye - Çekmeköy - Sancaktepe Metro Hattı, Türkiye'nin sürücüsüz ilk metro hattı olarak planlanırken 1140 günde tamamlanacağı açıklanmış daha sonra ise tamamlanma süresi 506 gün uzatılmıştı.
 
14-09-2015
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?