En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 22.02.2018 02:35
Ülker Sports Arena Kapılarını Açıyor

Ülker Sports Arena Kapılarını Açıyor

200 milyon liraya mal olan Ülker Sports Arena açılıyor.
Fenerbahçe, Saracoğlu’ndan sonra ikinci mabedine kavuşmak için gün saymaya başladı. Ve bu mabet öyle güzel ve öyle muhteşem ki, Avrupa’da bir benzeri yok. Aziz Yıldırım’ın hayallerindeki en önemli proje olan ve 200 milyon liraya mal olan, 13 bin 850 kişilik Ülker Sports Arena çarşamba günü sarı lacivertli takımın THY Avrupa Ligi’ndeki Emporio Armani Milano maçıyla kapılarını açacak. Avrupa’nın spor devlerinin bile sahibi olamadığı bu dev tesis kıskandıracak büyüklüğe ve inanılmaz bir teknolojik donanıma sahip.
 
O KONFOR BİR TEK NBA SALONLARINDA VAR
Tapusunun tamamı Fenerbahçe’ye ait olan Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’nın, NBA maçlarının oynandığı salonlardan hiçbir eksiği yok. Salonun tavanından aşağı sarkan 28.5 ton ağırlığındaki LED ekranlı skorbord, tam 250 metrekare büyüklüğünde olacak ve salonun her yerinden rahatlıkla görülebilecek. Bu skorbord NBA takımlarının kullandığı ve Avrupa’da eşi benzeri olmayan bir büyüklüğe sahip. Ayrıca tüm salonu saran bir metre yüksekliğindeki LED ışıklı panoda reklamlar, seyircilerin yapması istenilen tezahüratlar, kulüp haberleri sürekli dönecek.
 
LOCA ALANLARA ORGANİZASYONLAR BEDAVA
Taraftarın oturacağı13 bin 850 koltuğun tamamı yanmaz ve leke tutmaz kumaşlarla kaplı. Salonun tamamına hakim noktalarda bulunan 44 ayrı locada konuklara her türlü konfor sunulacak. Locaları satın alan taraftarlar sadece Fenerbahçe maçlarını değil, tüm konserleri, milli maçları ve diğer organizasyonları ücret ödemeden izleyebilecek. Sauna, duşlar, televizyon üniteleri, mini havuzlar basketbolculara geniş olanaklar sunacak.
 
DÜNYA STARLARI ARENA'DA OLACAK
LOS Angeles Lakers ve Los Angeles Galaxy takımlarının da sahibi olan Amerikalı The Anschutz Entertainment Group (AEG) firması tarafından işletilecek Ülker Arena’da basketbol severleri birçok sürpriz bekliyor. Paul McCartney, Pirince, Usher, Rod Stewart, Yanni, The Eagles, Justin Timberlake, Christina Aguilera gibi birçok dünya starının dünya turnelerini organize eden AEG firmasının, Fenerbahçe’nin yeni salonunda da görkemli bir konser düzenlemeyi planladığı öğrenildi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İBB, Vodafone Arena'nın Plan Değişikliği Teklifini Kabul Etti


Vodafone Arena'ya ilişkin 4 metrelik plan değişikliği teklifi, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisinde, oybirliği ile kabul edildi..

 

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'nın Kurul tarafından onaylanan avan projeye göre 4 metre yüksek yapılması üzerine İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi toplantısın gündemine alınan plan değişikliği oybirliği ile kabul edildi. Plan değişikliği ile Vodafone Arena, kottan 2, çatıdan 2 metre olmak üzere toplam 4 metre yükseltilmiş oldu.
 
Değişikle ilgili açıklamada bulunan İBB Meclisinin CHP'li Üyesi Hüseyin Sağ, Vodafone Arena'nın çatısının daha önceki planda düz olarak onaylatıldığını, ancak yağmur suyu sebebiyle çatının düz olarak yapılamayacağının fark edilmesi ile eğimli yapıldığını, bu eğim sebebiyle de çatının 2 metre yükseldiğini, 2 metre de kottan kalıdırıldığı için stadyumda 4 metre yükselme meydana geldiğini belirterek ilgili planın 13 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilen İBB Meclis toplantısında onaylandığını, kuruldan gelecek yanıtı beklediklerini söyledi.
 
İBB Meclisi 2. Başkanvekili Göksel Gümüşdağ ise kararın Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diledi.
23-01-2012
Bu haber toplam 5682 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?