En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 22.02.2018 13:05
Silivri’ye Metro Projesi Yolda

Silivri’ye Metro Projesi Yolda

Silivri’ye gelen ve halka seslenen Kadir Topbaş, Silivri ilçesine 925 milyon TL yatırım yaptıklarına dikkat çekerek, “Projelendirme çalışmalarını yaptığımız metroyla Silivri sayfiye yeri olmaktan çıkacak, İstanbul’un merkeziyle buluşmuş olacak” dedi.

Katıldığı iftar yemeğinin ardından Silivri'de vatandaşlar ile sahilde buluşan ve konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş öncelikle herkesin Ramazan Bayramını tebrik etti. Dünyanın en güzel illerinden biri olan İstanbul'u medeniyetler şehrine yakışır bir hale getirmek için çalıştıklarını vurgulayan Kadir Topbaş ayrıca Silivri'nin Büyükşehir Belediyesi olduktan sonra yapılan yatırımın 925 Milyon TL olduğunu da söyledi.  Altyapıdan, Ulaşım'a kadar her alan da yatırımlarının devam ettiğini belirtti. 

 

 

"Silivri’de metroyu kısa sürede hayata geçirmek istiyoruz"
İstanbul’a yılsonuna kadar 60 milyar TL yatırım yapmış olacaklarını, bunun bir devlet bütçesine denk olduğunu ifade eden Başkan Kadir Topbaş, “Silivri’ye metro dediğimizde kimsenin hayallerinin bile ulaşamayacağı bir şeyi ifade ettik. Bunu ancak biz yaparız ve adımlarını atıyoruz. Projelendirme çalışmalarını yapıyoruz. Metroyla Silivri yazlık bir sayfiye yeri olmaktan çıkacak, İstanbul’un merkeziyle buluşmuş olacak. Sizlerden aldığımız destekle bunu süreleri de kısaltarak hayata geçirmek istiyoruz. Belediye olarak kaynaklarımız ve borçlanma imkanlarımız var. Yıllık bütçemizi yüzde 98 oranında gerçekleştiriyoruz. Kamu kuruluşu olarak özel sektörde bile zor olan bir şey başarıyoruz. Çünkü kaynaklarımızı doğru kullanıyoruz.”
 
“Benim yârim İstanbul”
Büyükşehir Belediyesi’nin Silivri’ye yaptığı yatırımların detaylı olarak yer aldığı kitapçığı vatandaşlara tavsiye eden Başkan Topbaş, “Lütfen okuyunuz, bunlar sizlerin kaynaklarıyla yapılmış işler. Ve yarın bunların hesabını sandıkta bize sorun. Bunun hesabını vermeye hazırız.” dedi.
 
 “Siyasi görüşlerimiz, kültürlerimiz, hatta inançlarımız farklı olabilir. Ama insanız ve beraberiz. Birbirimizi sevmeliyiz, toplumdaki barış buradan geçiyor” diyen Topbaş, “Her şey ülkemiz için, vatan için, bayrak için, değerlerimiz için… Bunun için varız, makamlar geçici. Yaptıklarımız, hizmetlerimiz geriye kalacak. İstiyoruz ki engellenmesin. Bu şehre yaptığımız işler ortada. Hizmet heyecanımız ve sorumluluğumuz var. Yâri güzel olanın gözüne uyku girmezmiş. Benim yârim İstanbul…” ifadelerini kullandı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Starlife Silivri'de Metrekaresi 6 Bin TL


Say Yapı imzası ile Silivri'de inşa edilmekte olan StarLife Silivri projesinde villa satışları metrekaresi 6 bin liradan başlayan fiyatlarla devam ediyor..

 

Say Yapı'nın 'kazançlı yatırım' vadeden projesi StarLife Silivri'de yaz-kış ikamete müsait, doğayla iç içe bir konumda  yükseliyor. Lüks ve müstakil bir hayat isteyenlere yönelik planlanan StarLife Silivri projesinde cazip vergi avantajı ve vade seçenekleri ile villa sahibi olunabiliyor.
 
80 dönümlük alan üzerinde 90 villa olarak yükselen ve sadece 10 villanın satışta olduğu StarLife Silivri projesinde villaların yanı sıra geniş yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortları, basketbol sahası, son teknolojiye sahip aletlerle donatılmış açık ve kapalı fitness salonları, Türk hamamı, sauna, Spa alanı, Cafe, Lounge ve çocuk oyun parkına sahip sosyal ve spor merkezi bulunuyor.
 
Kullanım alanları 300 - 350 - 440 metrekare kullanım alanlı ve 600 metrekare ile 1.350 metrekare arasında değişe  geniş bahçeli, müstakil 3 farklı villa seçeneği bulunan StarLife Silivri projesinde villa fiyatları 1,5 milyon TL-2,3 milyon TL arasında değişiyor. Tapuları hemen teslim edilen villaların özel otopark ve güvenlik sistemine sahip olduğu StarLife Silivri projesinde, villalar natamam veya full yapılı olarak teslim edilebiliyor.
 
 
06-08-2013
Bu haber toplam 4125 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?