En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 18.03.2018 15:50
Özdilek, 18 Milyon Dolar Yatırımla Uşak'ta AVM Açıyor

Özdilek, 18 Milyon Dolar Yatırımla Uşak'ta AVM Açıyor

11'inci alışveriş merkezini Uşak'ta açmaya hazırlanan Özdilek Holding, Uşak Alışveriş Merkezi'ni 18 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriyor..

 

AVM yatırımlarına ara vermeden devam eden Özdilek Holding, bu kapsamda Türkiye’nin birçok noktasına alışveriş merkezleri açtı. Son olarak 18 milyon dolarlık yatırımla Uşak'ta yeni bir AVM hayata geçiren Özdilek, 280 kişiye istihdam sağlayacak.
 
70 bin çeşit ürünle hizmet verecek olan yeni alışveriş merkezi Uşak'ın merkezibnde, İzmir-Afyonkarahisar yolu üzerinde konumlanıyor. 39 dönüm arazi üzerinde yükselen ve 11 bin metrekare kapalı alana sahip olan yeni Uşak Alışveriş Merkezi’nde hipermarket, departman mağaza, kafe-restoran, sinema ve çocuk eğlence merkezi de bulunuyor.
 
Bugüne kadar toplam 10 adet alışver,iş merkezi açtıklarını belirten Özdilek Holding Başkanı Hüseyin Özdilek, 2016 yılı içinde Turgutlu ve Düzce’de, 2017 yılında ise Bursa Nilüfer ve Bursa Mudanya’da yeni alışveriş merkezleri açmayı planladıklarını  ve toplamda 7 bin 280 kişi istihdam sağladıklarını söyledi. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

ABD'nin İstanbul Yasağında Yeni Gelişme


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ABD'nin uçakta elektronik cihaz yasağı uygulamasına ilişkin ABD'deki muhataplarına bir mektup gönderdi..

 

ABD'nin uçakta elektronik cihaz yasağı uygulaması hakkında ABD'deki muhataplarına bir mektup gönderen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye'nin uluslararası güvenlik kurallarına uyduğunu, İstanbul ve Ankara'nın yasak kapsamından çıkarılması gerektiğini söyledi.
 
Bakan Arslan söz konusu mektupta uygulamanın yolcu konforunu olumsuz etkilediğini ve vurguladı.
 
ABD Başkanı Donald Trump'ın imzası ile  başlatılan uygulamayla  cep telefonundan büyük elektronik cihazların uçak kabinine alımı yasaklanmış söz konusu yasağın uygulanacağı ülkeler ise Abu Dabi ve Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Amman (Ürdün), Cidde, Riyad (Suudi Arabistan), Doha (Katar), Kahire (Mısır), Kazablanka (Fas) ve Kuveyt'i (Kuveyt) olarak açıklanmıştı.
20-08-2016
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?