En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 24.03.2018 18:01
Kuşadası Devlet Hastanesi Yenilenecek

Kuşadası Devlet Hastanesi Yenilenecek

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kuşadası Devlet Hastanesi'ni yıkarak yenisini yapacak.
Aydın'ın Kuşadası ilçesine, yeni hastane ve üç köprülü kavşağa kavuşuyor. AK Parti İlçe Başkanı Ali Kara, yeni yönetim kurulunu yemekli bir toplantıyla tanıttı. Toplantıda, ilçeye yapılacak yatırımlarda gelinen aşamalar anlatıldı.
 
Özellikle yaz aylarında yetersiz kalan Kuşadası Devlet Hastanesi yıkılarak yerine TOKİ tarafından 200 yataklı modern bir hastane yapılacağını belirten AK Parti İlçe Başkanı Kara, "Hastanenin projesi tamamlandı. Önümüzdeki günlerde inşaatına başlanacak. Ayrıca şehir merkezi, ilçe terminal binası ve Davutlar yol ayrımına birer köprülü kavşak yapılacak." dedi. Ali Kara, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün'e ilçenin meseleleri konusunda yardımcı olmak istediklerini iletmelerine rağmen hiç görüşme yapamadıklarını sözlerine ekledi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
06-02-2012
Bu haber toplam 8049 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?