En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 17.03.2018 18:42
Konak Belediyesi'nden Yeni Kentsel Tasarım Projesi

Konak Belediyesi'nden Yeni Kentsel Tasarım Projesi

İzmir Altınpark kazı alanının hemen yanı başında yer alan 960 Sokak ve çevresinin düzenlenmesini kapsayan Kentsel Tasarım Projesi uygulanacak..

 

İzmir'de bulunan Altınpark arkeolojik kazı alanının yanındaki 960 Sokak ve çevresinin düzenlenip geliştirilmesin amacıyla çalışma başlatan Konak Belediyesi, ‘Kentsel Tasarım Projesi’ni uygulamaya hazırlıyor.
 
İZKA tarafından da desteklenen proje ile Basmane bölgesinin gelişimi hız kazanacak. Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Basmane ve Altınpark’ın Kemeraltı Çarşısı’ndan başlayıp Agora’dan geçerek Aya Vukla Kilisesi’ne ulaşan gezi güzergahı üzerinde yer aldığını hatırlattı.
 
Kaynak : Milliyet Ege

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park O'live Projesi Çanakkale'de Yükseliyor


Daha önce şehir Manzara projesini hayata geçiren Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından Çanakkale'de konumlandırılan Park O'live projesinde 220 daire bulunuyor..

 

Çanakkale'de 36 bin metrekarelik alan üzerinde Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Park O'live projesinde kullanım alanları 75 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde toplam 220 daiere bulunuyor.
 
2018 yılının Kasım ayında teslim sürecine girmesi beklenen Park O'live projesi açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuklara özel oyun alanı, çocuklara özel yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru gbi sosyal donatılara da sahip. 
 
Deniz manzaralı konuşu ile dikkat çeken Park O'live projesi Onsekiz Mart Üniversitesi'ne 5 dakika, Özel hastaneye 10 dakika, yeni devlet hastanesine ve üniversite hastanesine 5 dakika, Doğa Koleji ve Çanakkale Koleji'ne 10 dakika uzaklıktaki konumu ile de ulaşım avantajı sağlıyor.
 
 
24-11-2012
Bu haber toplam 11892 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?