En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 23.04.2018 20:21
Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, kente prestij kazandıracak Hava İkmal Şehir Parkı projesini tanıttı..

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bir basın toplantısı düzenleyerek Kayseri'ye prestij kazandıracak ve değer katacak projeler arasında yer alan 'Hava İkmal Şehir Parkı' projesini tanıttı. 2 yılda tamamlanması planlanan projenin Kayseri'yi dünya ligine sokacağını belirten Başkan Özhaseki, dönüşüm projelerinde amaçlarının eskileri yıkıp yenileri yapmak değil, Kayseri'ye prestij kazandıracak projeleri hayata geçirmek olduğunu belirtti.
 
İşte projeden görüntüler:
 
 
 
 
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şehir Hatları Ortaköy - Üsküdar Seferleri 17 Mart'ta Başlıyor


Şehir Hatları'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Üsküdar-Ortaköy hattına ait motor seferleri 17 Mart Cuma gününden itibaren başlıyor..

 

Şehir Hatları tarafından yapılan yazılı açıklamada, 17 Mart 2017 Cuma günü itibariyle İstanbul trafiğine alternatif olarak Avrupa ve Anadolu yakaları arasında yeni bir hattın daha hizmete alınacağı belirtildi.
 
Hafta içi çalışma günleri sefer yapacağı belirtilen Üsküdar-Ortaköy hattına ilişkin seferler, 21 Mart – 9 Haziran tarihleri arasında hafta içi her gün iki sefer olarak gerçekleştirilecek olup belirlenen seferler deneme seferleri olarak düznelenecek. Daha sonra ise yolcu talebine göre sürekli hale getirilecek.
 
Açıklamada, özellikle Beylerbeyi, Kandilli, Kanlıca ve Anadolu Hisarı çevresinde oturan yolcuların sabah ve akşam boğaz köprülerinin yoğunluğuna girmeden yakalar arasında deniz ulaşımından faydalanması için hizmete alınacak olan Ortaköy – Üsküdar hattında ortalama yolculuk süresi ise 10 dakika olarak açıklandı.
 
 
 
12-03-2014
Bu haber toplam 4071 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?