En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 30.01.2015 20:32
Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, kente prestij kazandıracak Hava İkmal Şehir Parkı projesini tanıttı..

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bir basın toplantısı düzenleyerek Kayseri'ye prestij kazandıracak ve değer katacak projeler arasında yer alan 'Hava İkmal Şehir Parkı' projesini tanıttı. 2 yılda tamamlanması planlanan projenin Kayseri'yi dünya ligine sokacağını belirten Başkan Özhaseki, dönüşüm projelerinde amaçlarının eskileri yıkıp yenileri yapmak değil, Kayseri'ye prestij kazandıracak projeleri hayata geçirmek olduğunu belirtti.
 
İşte projeden görüntüler:
 
 
 
 
 
 
 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kayseri'de Satılık Tarihi Rum Kilisesi


Kayseri Melikgazi'de bulunan tarihi Rum Kilisesi, 2.000 metrekarelik arsası ile birlikte 450 bin euro fiyatla sahibi tarafından satışa çıkarıldıçç

 

Kayseri'nin Melikgazi ilçesi Tavlusun Mahallesi'nde Ömer Sicimoğlu isimli vatandaşa ait olan tarihi Rum Kilisesi, 2 bin metrekare arsasıyla birlikte 450 bin euro fiyatla satışa çıkarıldı.
 
Kilisenin sahibi olan Sicimoğlu, gayrimenkul alım satımıyla uğraştığını, tarihi kiliseyi de 2013 yılında özel kullanım amacıyla satın aldığınıancak sonra Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kiliseyi almak istediğini ancak son anda vazgeçtiklerini söyledi. Son olay üzerine kiliseyi satmaya karar verdiğini belirten Sicimoğlu, bir internet sitesine ilan verdiklerini, 2 bin metrekrelik arsa alanı olduğunu ve imar planında kilise olarak göründüğünü, 400-450 bin euro  fiyat istediklerini söyledi.
 
Sicimoğlu, önemli bir kültür varlığı olan kilisenin restore edilebileceğini, tarihi eserin, daha fazla tahrip olmadan değerlendirebilecek kişilerin eline geçmesini dilediklerini de sözlerine ekledi.
 
 
 
12-03-2014
Bu haber toplam 4008 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?