En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 28.11.2014 15:21
Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, kente prestij kazandıracak Hava İkmal Şehir Parkı projesini tanıttı..

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bir basın toplantısı düzenleyerek Kayseri'ye prestij kazandıracak ve değer katacak projeler arasında yer alan 'Hava İkmal Şehir Parkı' projesini tanıttı. 2 yılda tamamlanması planlanan projenin Kayseri'yi dünya ligine sokacağını belirten Başkan Özhaseki, dönüşüm projelerinde amaçlarının eskileri yıkıp yenileri yapmak değil, Kayseri'ye prestij kazandıracak projeleri hayata geçirmek olduğunu belirtti.
 
İşte projeden görüntüler:
 
 
 
 
 
 
 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü'nün Finansmanı Tamam


Finansmanı sağlanan ilk şehir hastanesi olan Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü için 105 milyon euroluk kısmı YDA Group öz kaynaklarından karşılayacak, anlaşma sağlanan bankalar ise 315 milyon euroluk kısmı finanse edecek..

 

Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan 1.583 yataklı Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü, YDA Group tarafından hayata geçirilecek. Finansmanı sağlanan ilk şehir hastanesi olan 420 milyon euroluk projenin 105 milyon eurosunu YDA Group öz kaynakları ile karşılayacak, 315 milyon euroluk kısmı ise anlaşma sağlanan bankalar tarafından temin eilecek.
 
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan YDA Group Kurumsal Finansman Başkanı Türkekul Doğan, yaklaşık 600.000 metrekarelik alanda hayata geçirlecek olan hastane projesi için bugüne kadar 40 milyon euroluk harcama yapıldığını bunun yüzde 75'inin YDA Group ve yüzde 25'inin İtalyan INSO ortaklığıyla kurulan ATM Sağlık Kayseri Yatırım ve İşletme AŞ'nin öz kaynaklarıyla gerçekleştirildiğini söyledi.
 
 
12-03-2014
Bu haber toplam 2655 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?