En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 29.03.2015 20:20
Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Hava İkmal Şehir Parkı Projesi Tanıtıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, kente prestij kazandıracak Hava İkmal Şehir Parkı projesini tanıttı..

 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bir basın toplantısı düzenleyerek Kayseri'ye prestij kazandıracak ve değer katacak projeler arasında yer alan 'Hava İkmal Şehir Parkı' projesini tanıttı. 2 yılda tamamlanması planlanan projenin Kayseri'yi dünya ligine sokacağını belirten Başkan Özhaseki, dönüşüm projelerinde amaçlarının eskileri yıkıp yenileri yapmak değil, Kayseri'ye prestij kazandıracak projeleri hayata geçirmek olduğunu belirtti.
 
İşte projeden görüntüler:
 
 
 
 
 
 
 
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kayseri'de 9 Dakika Arayla 2 Deprem Oldu


Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi verilerine göre, Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde 9 dakika ara ile 2 deprem meydana geldi..

 

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi'nden alınan verilerine göre, bu sabah saat 04.14'te, merkez üssü Kayseri'nin Kocasinan ilçesine bağlı Saraycık köyü olan 3,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Yerin 5 kilomete derinliğinde olduğu tespit edilen depremden 9 dakika sonra ise saat 04:23'te aynı mevkde ve aynı derinlikte 3,6 büyüklüğünde bir deprem daha kaydedildi.
 
Yaklaşık 5 - 10 saniye süren sarsıntılar, Kayseri il merkezinden de hissediirken bazı vatandaşlar, depremin hafif şiddetli olmasına rağmen öncü olabileceği endişesi ile paniğe kapıldı.
 
Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü Deprem Dairesi Başkanlığı Deprem Bilgilendirme Servisi ise saat 04.14'te merkez üssü Kocasinan ilçesine bağlı Kızık köyünde 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini ilk depremin 9 dakika sonrasında ise merkez üssü aynı olan 3,8 büyüklüğünde bir deprem daha kaydedildiğini duyurdu. AFAD'a göre depremler sırası ile yerin 9.45 ile 8.80 kilometre derinliğinde meydana geldi.
 
12-03-2014
Bu haber toplam 4008 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?