En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 30.01.2015 06:51
İstanbul'un İlk KBB Hastanesi 'ORL KBB Hospital' Açıldı

İstanbul'un İlk KBB Hastanesi 'ORL KBB Hospital' Açıldı

İstanbul'un ilk kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi hastanesi Fındıkzade'de bulunan ORL KBB Hospital hasta kabul etmeye başladı..

 

 
 
ORL KBB Hospital, geçen hafta Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati Yazıcı tarafından açıldı. Yaklaşık 10 milyon dolar yatırım yapılan 26 yatak kapasiteli hastane, KBB ve baş boyun cerrahisi alanında üst düzeyde teknolojik altyapıya sahip. Hastanede işitme testlerinden uyku analizine, horlama tedavisinden tiroit cerrahisine, yüz plastik cerrahisinden kulak mikro cerrahisine kadar en kapsamlı ameliyatlar yapılacak. Kurucu 4 ortağından birisi olan ve aynı zamanda Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümü Direktörü Prof. Dr. Burhan Dadaş, KBB alanında bilinenin aksine son derece geniş çalışma alanı olduğunu belirterek, şunlaır söyledi:
 
 
Yoğun bakım var
“Bizi KBB merkezlerinden ayıran en önemli özellik, onlarda olmayan yoğun bakım ünitelerine sahip olmamız. Hasta potansiyelimiz çocuklar ve gençler ağırlıklı. Hasta grubunuz çeşitli ve hayati öneme sahip rahatsızlıklar olabiliyor. Burun ve sinüs hastalıkları, yüz plastik cerrahisi, baş ve boyun kanserleri ve kulak mikrocerrahisi önemli çalışma alanlarımız. Uyku bozukluklarını unutmamak lazım.”
 
Kaynak : Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evvel İstanbul'da 1+1 Daire 230.000 TL


İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığının Başakşehir'in merkezinde inşa etmekte olduğu Evvel İstanbul projesinde daire fiyatları 230 bin liradan başlıyor..

 

Başakşehir'de Emlak Konut GYO'nun 40 bin metrekarelik arsasında İntaya, EYG, İntes hasılat paylaşımı ortaklığıyla geliştyirilmekte olan Evvel İstanbul projesi, Koru Kahve ve Koru Çeşme isimli iki mahalleden meydana geliyor.
 
Geniş balkonlu, bahçeli ve teraslı evlerden meydana gelen ve Başakşehir'in merkezinde konumlanan Evvel İstanbul projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanan toplam 678 konut ile 10 ticari birim yer alıyor. Kahveden fitness merkezine, tribünlü çok amaçlı spor sahasından yüzme havuzlarına pek çok sosyal donatının yer aldığı projede bri de çeşme bulunacak.
 
Daire alanlarının 62 metrekareden başlayarak 223 metrekareye kadar yükseldiği Evvel İstanbul projesinde fiyatlar 230 bin liradan başlıyor. Projede daire teslimleri ise 2016 yılı sonunda yapılacak.
 
 
 
 
17-05-2012
Bu haber toplam 8733 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?