En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 23.11.2014 06:34
İstanbul'un İlk KBB Hastanesi 'ORL KBB Hospital' Açıldı

İstanbul'un İlk KBB Hastanesi 'ORL KBB Hospital' Açıldı

İstanbul'un ilk kulak burun boğaz ve baş boyun cerrahisi hastanesi Fındıkzade'de bulunan ORL KBB Hospital hasta kabul etmeye başladı..

 

 
 
ORL KBB Hospital, geçen hafta Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Hayati Yazıcı tarafından açıldı. Yaklaşık 10 milyon dolar yatırım yapılan 26 yatak kapasiteli hastane, KBB ve baş boyun cerrahisi alanında üst düzeyde teknolojik altyapıya sahip. Hastanede işitme testlerinden uyku analizine, horlama tedavisinden tiroit cerrahisine, yüz plastik cerrahisinden kulak mikro cerrahisine kadar en kapsamlı ameliyatlar yapılacak. Kurucu 4 ortağından birisi olan ve aynı zamanda Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Bölümü Direktörü Prof. Dr. Burhan Dadaş, KBB alanında bilinenin aksine son derece geniş çalışma alanı olduğunu belirterek, şunlaır söyledi:
 
 
Yoğun bakım var
“Bizi KBB merkezlerinden ayıran en önemli özellik, onlarda olmayan yoğun bakım ünitelerine sahip olmamız. Hasta potansiyelimiz çocuklar ve gençler ağırlıklı. Hasta grubunuz çeşitli ve hayati öneme sahip rahatsızlıklar olabiliyor. Burun ve sinüs hastalıkları, yüz plastik cerrahisi, baş ve boyun kanserleri ve kulak mikrocerrahisi önemli çalışma alanlarımız. Uyku bozukluklarını unutmamak lazım.”
 
Kaynak : Milliyet
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Trafiğe kapalı Yollar 22 Kasım Cumartesi


Yazılı bir açıklama yapan İstanbul Valiliği, Mahmutbey- Çorlu Köprülüğü kavşağı çalışmaları sebebiyle 22 Kasım Cumartesi günü saat 21.30’dan itibaren bazı yolların trafiğe kapalı olacağını bildirdi..

 

İstanbul Valiliği'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, 22 Kasım Cumartesi günü saat 21.30’dan itibaren Mahmutbey- Çorlu Köprülüğü Kavşağı çalışmaları sebebiyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını ve söz konusu çalışmaların 15 Aralık Pazartesi günü saat 06:00'da tamamlanacağını bildirdi. Açıklamada söz konusu tarihler arasında çalışmaların  her gün 21.30-06.00 saatleri arasında yapılacağı ve her gün saat 06.00 itibari ile tüm şeritlerin trafiğe açık olacağı da belirtildi.
 
Çalışmalar ilk olarak TEM (O3) Otoyolu Avcılar - Mahmutbey (Güney taşıma yolu) yönünde yapılacak olup daha sonra Mahmutbey - Avcılar (Kuzey taşıma yolu) yönüne geçilerek yol şerit şerit trafiğe kapatılarak devam ettirilecek. Sırasıyla Yarımburgaz Viyadüğü, Ispartakule Viyadüğü’nden 2 şerit trafiğe kapatılarak üstyapı onarımı gerçekleştirliecek.
 
 
 
 
17-05-2012
Bu haber toplam 7380 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?