En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 22.02.2018 13:02
İstanbul'da Sahurda Açık Olan Yerler

İstanbul'da Sahurda Açık Olan Yerler

İstanbul'da Ramazan ayı boyunca pek çok restoran sahurda da hizmet veriyor. İşte İstanbul'da sahur yapılabilecek mekanlar, adresleri ve fiyatlar..

 

Ramazan ayında sahuru dışarıda yapmak isteyenler için İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakalarında, sahurda da açık olan mekanları sizler için derledik.
 
İşte sahurda açık olan yerler, adresleri ve kişi başı menü fiyatları:
 
 
 
Avrupa yakasında sahurda açık olan restoranlar:
 
1- Huqqa : Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:56 Kuruçeşme / İSTANBUL adresinde hizmet veren Huqqa'da serpme kahvaltı fiyatı kişi başı 45 lira olup Huqqa'nın Ankara Çukurambar'da da bir şubesi bulunuyor.
 
2- Ovalı Konya Mutfağı : Beylikdüzü, Beykent, Küçükçekmece - Sefaköy, Başakşehir - İkitelli, Ümraniye - Tepeüstü ve Kartal'da şubeleri olan Ovalı Konya Mutfağı, kişi başına kahvaltı menüsü 32 lira.
 
3- Taş Kahve Emirgan : Sakıp Sabancı Caddesi Şirket Geçidi Çıkmazı Sok. No:60/1 Emirgan İstanbul adresinde, Tarihi Emirgan iskelesinin karşısında hizmet veren ve Boğaz manzarası iel dikkat çeken Taş Kahve Emirgan'da kişi başı kahvaltı menüsü 50 lira.
 
4- Oba Restoran : Baltalimanı Caddesi No: 54 Rumeli Hisarı / İstanbul adresinde hizmet veren Oba Restoran Türk, Osmanlı ve Dünya mutfaklarına daire eşsiz lezzetler sunmakta olup sahurda da hizmet veriyor. Oba Restoran'ın menü fiyatları ise sahurda haftasonu kişi başına 55 lira, hafta içi ise 45 lira.
 
5- Aziyade Restaurant : Pierre Loti Tepesi Turistik Tesisleri, İdris Köşkü Cad. 34050 Eyüp / İSTANBULadresinde hizmet veren ve sahurda da çık olan Aziyade Restaurant'ta sahurda kişi başına menü fiyatı 37 lira.
 
6- Şazeli Florya : Şenlikköy Mahallesi, Halkalı Caddesi, Florya Turistik Tesisleri Yanı, No 10, Bakırköy, İstanbul adres,inde hizmet veren Şazeli Florya'da kişi başı sahur menü fiyatını 45 lira.
 
7 - Faruk Güllüoğlu : İstanbul'da 60 farklı restoran ile hizmet veren faruk Güllüoğlu'nda kişi başı sahur menü fiyatı açık büfede 30 lira.
 
 
Anadolu yakasında sahurda açık olan restoranlar:
 
1- Yakamoz Restaurant : Yakamoz Resturant adres; Çengelköy - Kuleli Caddesi No: 69 Üsküdar / İSTANBUL adresinde hizmet veren Yakamoz Restaurant, Boğaz Köprüsü'nü gören konumda olup sahurda serpme kahvaltı için kişi başı fiyatı 35 lira.
 
2- Bridge Restaurant : Nakkaştepe Yolu Baba Nakkaş Sokak No:62 Bağlarbaşı - İstanbul adresinde hizmet veren Birdge Restaurant, Boğaz manzarasına hakim konumda olup sahurda da misafirlerini ağırlıyor. Bridge Restautant'ta sahursa kişi başı menü fiyatı 55 lira.
 
3 - Seyr-et : Nakkaştepe Mandıra Sk. No:3 Kuzguncuk Üsküdar - İstanbul adresinde Nakkaştepe sırtlarında boğaz manzaralı konumda hizmet veren Seyr-et sahurda da açık mekanlar arasında yer alıyor. Seyr-et'te sahurda Van kahvaltısı için kişi başı ücret 35 lira.
 
4 - Saray Muhallebicisi : Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi, No: 397 Kadıköy/İstanbul adresinde hizmet veren Saray Muhallebicisi'nin Suadiye şubesi sahurda da açık olup sahur menüsü bulunmuyor.
 
5 - Katibim Restaurant : Şemsipaşa sahil yolu NO:53 Üsküdar - İstanbul adresinde bulunan Katibim Restaurant, panoramik Boğaz manzarası ile dikkat çekmekte olup Osmanlı mutfağına ait lezzeteler sunuyor. Sahurda da açık olan katibim Restaurant'ta  kişi başı menü fiyatı 35-40 lira arasında değişiyor.
 
6 - Kanaat Lokantası : Selmanipak Caddesi, No 9, Üsküdar, İstanbul adresinde hizmet veren Kanaat Lokantası sahurda da açık olup lokantada sahur menüsü  bulunmuyor.
 
7 - Dilruba Cafe Restaurant   : Kuzguncuk, Fethi Paşa Korusu, Fıstıkağacı-Üsküdar adresinde hizmet veren Dilruba Cafe Restaurant'ta kişi başı sahur menüsü 33 lira.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Kesintisi, 24 Mart 2017


AYEDŞ duyurusuna göre, 24 mart Cuma günü Pendik ve Çekmeköy ilçelerinde bazı mahallelerde 10 saate varan elektrik kesintisi yapılacak..

 

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ (AYEDAŞ) duyurusuna göre, 24 Mart Cuma günü İstanbul'un Anadolu Yakası'nda gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım faaliyetleri kapsamında Çekmeköy ve Pendik ilçelerinde bazı mahallelerde elektrik kesintisi yapılacak.

 

AYEDAŞ'ın elektrik kesintisi programı ise şöyle:

 

Çekmeköy
10:00 - 15:00 saatleri arasında Ömerli, Hüseyinli ve Sırapınar Mahalleleri
 
 
Pendik
08:00 - 18:00 saatleri arasında Sülüntepe, Dumlupınar, Şeyhli, Kurna, Postane ve Ramazanoğlu Mahalleleri
27-06-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?