En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 28.11.2014 06:04
İstanbul Akvaryum'da Sevgililer Günü Sürprizi

İstanbul Akvaryum'da Sevgililer Günü Sürprizi

İstanbul Akvaryum, 14 Şubat'ta sevgilisine şaşırtmak isteyenler için farklı bir seçenek sunuyor.
İstanbul Akvaryum, sevgilisine unutulmayacak bir deneyimle evlenme teklif etmek isteyenlere özel bir fırsat sunuyor..
 
14 Şubat Sevgililer Günü'nü vazgeçilmez kılmak isteyen üç şanslı kişi, sevgilisine sualtında açılacak pankartla evlenme teklif etme şansı yakalıyor. 
 
Sevgilinize sualtından göndereceğiniz bir mesajla evlenme teklif etmek ister misiniz? Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, Süper FM işbirliğiyle aşklarını unutulmaz kılmak isteyen üç şanslı kişiye, klişelerden uzak bir Sevgililer Günü yaşatma şansı sunuyor. 
 
İstanbul Akvaryum, Süper FM işbirliğiyle yaptığı kampanya kapsamında 10 Şubat 2012, Cuma günü Süper FM dinleyicileri arasından seçilecek üç kişiye, İstanbul Akvaryum'da unutulmaz bir evlilik teklifi deneyimi yaşatma şansı sunuyor. İstanbul Akvaryum içerisinde bulunan en büyük panel önünde, dalgıçların açacakları
pankartla sevgililerine evlenme teklif etmek isteyenlerin 10 Şubat 2012, Cuma günü Süper FM üzerinden yapılacak yarışmaya katılmaları yeterli olacak. Üç talihli sevgililerine evlenme teklif etme şansını yakalamanın yanı sıra İstanbul Akvaryum'da sürpriz hediyelerle de karşılaşacak.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sky Blue İstanbul'da Satışlar Devam Ediyor


Royal Group tarafından kartal'da hayata geçirilmekte olan Sky Blue İstanbul projesinde inşa ve satış süreçleri devam ederken projenin Ağustos 2015 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor..

 

Kartal'da Royal Group tarafından hayata geçirilen 100 dairelik Sky Blue İstanbul projesi, 28 katlı tek blok olarak tasarlandı. 4.850 metrekarelik arsa üzerinde yükselen  ve 5. kattan itibaren deniz ve Adalar manzarasına sahip olan projede 1+1 daireler 42 metrekare olup, 2+1 daireler 90 metrekare, 3+1 daireler 124 metrekare, 4+1 daireler ise 171 metrekare alana sahip.
 
Arsa alanının yüzde 87'si yeşil alanlara ayrılan Sky Blue İstanbul'da yaz ve kış kullanılabilen açılır - kapanır yüzme havuzu, peyzaj alanı, jakuzi, yürüyüş ve bisiklet yolları gibi sosyal k ullanım alanları da bulunuyor.
 
Sky Blue İstanbul Teslim Tarihi
Satış sürecinin devam etmesi hedeflenen Sky Blue İstanbul projesinin 2015 yılının Ağustos ayında tammalamarak hak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.
 
09-02-2012
Bu haber toplam 4089 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?