En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 24.02.2018 10:10
Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yıkılacak

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yıkılacak

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yıkılıp yeniden inşa edileceğini açıkladı.
Göztepe hastanesi yeniden yapılacak
 
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yıkılacağını ve yerine modern bir hastane yapılacağını söyledi. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çocuk acil ve çocuk polikliniğinin açılışına katılan Mutlu, “Sağlık Bakanlığımız çok hızlı koşuyor. Hükümetimizin de temel hizmet alanlarından başta geleni sağlık ve bu 40 yıllık Göztepe hastanemizi de bir gün yıkacağız. Yerine çok mükemmel bir hastane yapılacak. Şu anda proje çalışmaları devam ediyor. Proje çalışmaları Mart gibi bitecek” diye konuştu.
 
Kaynak : Sabah

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ormanlara Dini Eğitim Tesisi ve İbadethane Yapılabilecek


Orman Kanunu'nda yapılan değişikliğin Resmi Gazete'de yayımlanmasının ardından ormanlık alanlarda dini eğitim tesisine bağlı uygulama maksatlı ibadethane tesisi gibi eğitim tesisleri yapılabilecek..

 

21 Ocak 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürülüğe giren Orman Kanunu'nun 16, 17/3 ve 18. maddelerinde değişiklikler yapılmasına ilişkin düzenlem kapsamında,  ormanlarda yeraltı depolama tesisleri ile dini eğitim tesisine bağlı uygulama maksatlı ibadethane tesisi gibi eğitim tesislerinin yapılmasına izin verilecek.
 
Orman Kanunu'nun 16. maddesinin uygulama yönetmeliğinde yapılan değişikliklere göre ise  izin sahibi belediye, toprak dolgu alanını başkasına devretme yetkisine sahip olmayacak. Fakat büyükşehir belediyesi, kendisine tahsis edilen toprak dolgu alanını ilçe belediyesine ya da belediye şirketlerinin yüzde 50'den fazla ortaklı olduğu şirketlere işlettirebilecek.
10-01-2012
Bu haber toplam 7773 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?