En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 20.03.2018 15:57
Gediz Devlet Hastanesi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Gediz Devlet Hastanesi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, inşaat çalışmaları hızla devam eden Gediz Devlet Hastanesi'nin tamamlandığında bölgenin en modern hastanesi olacağını açıkladı..

 

Gediz'de yeni yapılan 100 yataklı Devlet Hastanesi'nin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor.
 
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından 20.10.2011 tarihinde ihale düzenlenerek mevcut Devlet Hastanesi yanında inşaatına başlanan 100 yataklı Gediz Devlet Hastanesi'nin bölüm binaları hızla yükselmeye başladı.
 
15 bin 500 metrekare kapalı alan üzerine 4 blok halinde inşa edilen hastane bünyesinde 3 ameliyathane, yoğun bakım ve acil servis, diyaliz üniteleri, poliklinikler ile içerisinde banyo ve tuvaletler ile 1 ve 2 kişilik hasta odaları bulunacak.
 
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, inşaatı tamamlandığında en modern bölge hastanesine kavuşacak olan Gediz'in merkez, köy ve beldeleri ile çevresine çağdaş bir sağlık hizmeti dağıtacağını söyledi.
 
Hastaneye daha kolay ulaşım sağlanabilmesi amacıyla Jandarma Kavşağı ile Gediz Devlet Hastanesi arasında direk ulaşım sağlayacak bir yol yapımı için kamulaştırma çalışmaları başlattıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, "Hastane inşaatı hızla devam ediyor. Bizde belediye olarak üzerimize düşen yol ve altyapı çalışmalarını hızlandırıyoruz. Açılacak yol ile birlikte gerek ambulanslar gerekse hasta ve hasta yakınları kent içindeki trafikle boğuşmadan rahatlıkla hastaneye ulaşabilecekler. Bunun yanında ilaç gereksinimlerinin kısa sürede giderilmesi amacıyla belediye meclisi olarak hastane yakınında eczane yeri belirledik. Bu alanda yapılacak eczaneler ile hastalarımız daha hızlı ilaç alabilme imkanına sahip olacaklar.
Yapımı devam eden bu hastane Gediz ve çevresi için önemli bir yatırımdır" dedi.
 
Kaynak: İHA

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Bitlis Merkez Konutları Satışa Çıktı


TOKİ, Bitlis Merkez Toplu Konut Uygulaması kapsamında Bitlis'te inşa edeceği 83 adet konut için başvuru sürecini başlattı..

 

 
 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 83 adet konut olarak hayata geçirilecek olan TOKİ tarafından Bitlis Merkez Toplu Konut Uygulaması için başvuru tarihleri 6 Mart 2017 ile 30 Haziran 2017 arası olarak duyuruldu.
 
Proje kapsamında satışa açılan 3+1 dairelerin fiyatları 135 bin 92 lira ile  165 bin 831 lira arasında değişirken alıcıların gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkı bulunuyor.
 
,
 
06-08-2012
Bu haber toplam 3732 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?