En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 02.02.2015 03:46
Gebze'den Emlak Vergisi Uyarısı

Gebze'den Emlak Vergisi Uyarısı

Gebze Belediyesi'nden yapılan açıklamada, mükelleflerin 2012 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi birinci taksit ödemelerini 31 Mayıs Perşembe günü mesai bitimine kadar yapmaları gerektiği belirtildi..

 

Gebze Belediyesi, vatandaşları Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerini ödemeleri konusunda uyardı. 
 
Belediyeden yapılan açıklamada, Emlak ve Çevre Temizlik vergilerinin 2012 yılı 1. taksit ödemeleri için son gün 31 Mayıs Perşembe olduğu belirtilerek, Gebze Belediyesi tahsilat veznelerinin hafta sonu da açık olacağı kaydedildi. Açıklamada, şunlara yer verildi; “Vatandaşlarımız söz konusu vergi borçlarına ilişkin ödemeleri belediyenin tahsilat veznelerinden yapabilerler. Ayrıca; mükelleflerin zaman kaybını önlemek amacıyla ödemelerini 234845 nolu posta çeki hesabına, T.C. vatandaşlık numarası veya belediye vergi numarası ile Halk Bankası Şubeleri'ne de ödeme yapabilirler. Bunun yanı sıra, vatandaşlar günün her saatinde www.gebze.bel.tr adresinden ve kentin farklı noktalarında bulunan 7/24 Gebze Kioks dokunmatik bilgi ekranlarından kredi kartı ile online olarak borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Vatandaşların, artan iş yükü nedeniyle sorun yaşamaması için tahsilat vezneleri 26 Mayıs Cumartesi ve 27 Mayıs Pazar günleri saat 09.00 ile 17.00 arasında Gebzeli mükelleflere hizmet verecek.”
 
Kaynak: IHA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emlak Konut GYO'nun Ankara Yenimahalle Arsası İhalesi 12 Mart'ta


Emlak Konut GYO'nun Ankara Yenimahalle İstasyon bölgesinde yer alan arsanın satış karşılığı gelir paylaşım işi ihalesinin 12 mart'ta gerçekleştirileceği açıklandı..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Ankara Yenimahalle İstasyon bölgesinde bulunan 124 bin 475 metrekare, Merkezi İş Alanı (MİA) ve 12 bin 773 metrekare büyüklüğe sahip park alanı imarlı arsasını arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesi ile satışa çıkracak.
 
İnşaat büyüklüğünün 560 bin 141 metrekare olarak açıklandığı arsa üzerinde  ticaret, büro, rezidans, otel, iş merkezi ile kamu kuruluşları, kültür, eğlence, sağlık tesisleri, kongre merkez vb. gibi kentsel sosyal teknik altyapı alanları yapılabiliyor.
 
Emlak Konut GYO'nun Ankara Yenimahalle İstasyon Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin ilk oturumu ise 12 Mart 2015 günü saat 14.30'da Emlak Konut GYO Ataşehir binasında yapılacak.
 
 
İhale ayrıntılarını görüntülemek için TIKLAYINIZ
 
 
 
25-05-2012
Bu haber toplam 4326 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?