En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 23.02.2018 20:19
Cihangir Dünyanın Yaşanacak En İyi Yeri

Cihangir Dünyanın Yaşanacak En İyi Yeri

Cihangir, İngiliz Guardian gazetesinde yayımlanan dünyanın yaşanacak en iyi beş yeri arasında yer aldı.
İngiliz Guardian gazetesi dünyada yaşanacak en iyi beş yeri seçti, listenin dördüncü sırasında İstanbul’un Cihangir semti yer aldı.
Ünlü İngiliz gazete Guardian dünyanın yaşanacak en iyi beş yeri arasında İstanbul'un Cihangir semtini de seçti.
 
Listede yer alan diğer şehirler sırasıyla Portland, Oregon (ABD), St. Pauli, Hamburg (Almanya), Maui, Hawai ve Santa Cruz, Tenerife (İspanya) oldu.
 
Gazete Cihangir'in Orhan Pamuk romanlarına konu olan bir semt olduğunun altını çizdi. 
 
Gazete Cihangir neden yaşanılası bir yer olduğunu ise şöyle anlattı: "İstanbul, adının Konstantinapole olduğu zamanlardan sonra yeniden "doğu ile batının birleştiği yer" halini alıyor.
 
Barları, ekonomik büyümesi, toplu ulaşımdaki gelişmelerin yansıdığı Cihangir, Orhan Pamuk tarzı bir mahalle. Burada oymacılık workshopları'na katılabilir, eski dondurmacıları bulabilir, karanlık ve medeni kitapçılarını gezebilirsiniz.
 
Ayrıca İstaklal Caddesi, Galata Kulesi ve Boğaziçi Köprüsü'ne yakın ayrıca milyonlarca taksi de istediğiniz an hizmetinizde."
 
Gazete Cihangir'in tek eksisinin beklenen deprem tehlikesi olduğuna dikkat çekerken buraya yerleşecek okuyucularına zemin etüdü yapılmış evlerde oturmalarını tavsiye etti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kenan İmirzalıoğlu Cihangir'deki Evine Aylık 6 Bin Dolara Kiracı Buldu


Sinem Kobal ile evlendikten sonra evine kiracı arayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Cihangir'deki Boğaz manzaralı lüks dairesini aylık 6 bin dolardan kiraya verdi..

 

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ile evlendikten sonra taşındığı ve kiracı bulmak için emlakçıya verdiği Cihangir’deki Boğaz manzaralı lüks dairesine sonunda kiracı buldu.
 
 
Bir süredir boş olan ve toplam 300 metrekare kullanım alanına sahip olan  lüks daire, Ayasofya’dan Boğaz Köprüsü’ne kadar eşsiz bir manzaraya sahip konumda.
 
 
İmirzalıoğlu'nun yeni kiracısının Hollanda Konsolosluğu’nda çalışan biri olduğu ve daireyi  aylık 6 bin dolardan kiraya verdiği iddia ediliyor.
 
 
23-01-2012
Bu haber toplam 6285 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?