En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 01.02.2015 02:30
AnkaPark'ta Kapalı Alanlar Şubat Sonunda Tamamlanacak

AnkaPark'ta Kapalı Alanlar Şubat Sonunda Tamamlanacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, ANKAPARK projesinde kapalı alanlardaki çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirtti..

 

Ankara’da yapım çalışmaları devam eden ve tamamlandığında dünyanın sayılı tema parkları arasında yerini alacak olan ANKAPARK hakkında bilgi veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Temapark’taki 10 adet kapalı alandan 6 tanesinin tamamlanmak üzere olduğunu, 4 tanesinin ise Şubat ayının sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını belirtti. 100 bin metrekarelik havuz inşaatının hemen hemen tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Üçpınar, “Havuzla ilgili sadece bir yalıtımımız kalacak onun için de sıcak günleri bekleyeceğiz” dedi.
 
 
 
 
Üçpınar, şunları söyledi:
 
“Giriş kapımız ANKAPARK’ın simgesi, onun da hızlı bir şekilde yapımı devam ediyor. Açık alan oyuncak bölümünde 90 adet oyuncak için temelimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu an kurulan iki tane oyuncağımız var. Anadolu Bulvarı tarafındaki yerde en büyük Roller Coaster’ımızın olduğu alanda temel bitmek üzere, şubat ayının ilk haftasından itibaren montaja geçeceğiz. Tema Park bölümünde hemen hemen bütün altyapı çalışmaları -özellikle kanalizasyon, yağmur suyu- bitti. Şu an pompa alanlarının çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Bundan sonra Tema giydirme çalışmalarına başlayacağız. Biten kapalı çadırlarımızın temalarının giydirilmesi, havuzumuzun yalıtımı, gösteri alanlarının yapılması, kara tren hatlarının yapılması, mono-rail hatlarının yapılması devam ediyor. Bu arada servis yollarımızı oluşturduk. Ayrıca parkımızın çevresini tam tur olarak atan 12 metre genişliğindeki servis yolumuzun şu an üçte ikilik bölümü bitti.”
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park Onyedi Evleri 2. Etapta Fiyatlar 83 Bin Liradan Başlıyor


Ess Yapı'nın Çanakkale Kepez'de hayata geçirmekte olduğu Park Onyedi Evleri projesinin 2. etabında konut fiyatları 83.000 lirqa seviyesinden başlıyor..

 

Ess Yapı'nın Çanakkale'de hayata geçirmekte olduğu Park Onyedi Evleri projeisnin ikinci etabının temelleri de atıldı. İlk etabın 4 bin 300 metrekare alan üzerinde inşa edilmekte odluğu projede toplam 144 konut yer alıyor. Daire alanlarının 50 metrekare ile 201 metrekare, bahçeli evler 115 metrekare ile 170 metrekare, villalar ise 150 metrekare ile 200 metrekare olarak tasarlandığı projede açık - kapalı yüzme havzuları, fitness center, sauna, hamam, cep sineması, market, yürüyüş ve koşu parkuru, kafeterya, tenis - basketbol - futbol alanları, oyun parkı, barbekü alanı gibi donatılar da mevcut.
 
Park Onyedi Evleri Fiyatlar
1. etabındaki 1+1 dairelerin 100 bin TL, 2+1 dairelerin ise 150 bin TL' den başlayan fiyatlarla satılmakta olduğu Park Onyedi Evleri projesinin ikinci etabında ise fiyatlart 83 bin liradan başlıyor.
 
Park Onyedi Evleri Ulaşım
Proje, Kipa Alışveriş Merkezi'ne 3 dakika, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ve Üniversite Hastanesi’ne 5 dakika, havalimanı ve kent merkezine 10 dakika limana 5 dakika devlet hastanesine ise 300 metre mesafede yükselmekte olup konumu itibarıyla ulaşım avantajı sağlıyor.
 
 
22-01-2014
Bu haber toplam 11598 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?