En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 07.03.2015 03:38
AnkaPark'ta Kapalı Alanlar Şubat Sonunda Tamamlanacak

AnkaPark'ta Kapalı Alanlar Şubat Sonunda Tamamlanacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, ANKAPARK projesinde kapalı alanlardaki çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirtti..

 

Ankara’da yapım çalışmaları devam eden ve tamamlandığında dünyanın sayılı tema parkları arasında yerini alacak olan ANKAPARK hakkında bilgi veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Temapark’taki 10 adet kapalı alandan 6 tanesinin tamamlanmak üzere olduğunu, 4 tanesinin ise Şubat ayının sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını belirtti. 100 bin metrekarelik havuz inşaatının hemen hemen tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Üçpınar, “Havuzla ilgili sadece bir yalıtımımız kalacak onun için de sıcak günleri bekleyeceğiz” dedi.
 
 
 
 
Üçpınar, şunları söyledi:
 
“Giriş kapımız ANKAPARK’ın simgesi, onun da hızlı bir şekilde yapımı devam ediyor. Açık alan oyuncak bölümünde 90 adet oyuncak için temelimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu an kurulan iki tane oyuncağımız var. Anadolu Bulvarı tarafındaki yerde en büyük Roller Coaster’ımızın olduğu alanda temel bitmek üzere, şubat ayının ilk haftasından itibaren montaja geçeceğiz. Tema Park bölümünde hemen hemen bütün altyapı çalışmaları -özellikle kanalizasyon, yağmur suyu- bitti. Şu an pompa alanlarının çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Bundan sonra Tema giydirme çalışmalarına başlayacağız. Biten kapalı çadırlarımızın temalarının giydirilmesi, havuzumuzun yalıtımı, gösteri alanlarının yapılması, kara tren hatlarının yapılması, mono-rail hatlarının yapılması devam ediyor. Bu arada servis yollarımızı oluşturduk. Ayrıca parkımızın çevresini tam tur olarak atan 12 metre genişliğindeki servis yolumuzun şu an üçte ikilik bölümü bitti.”
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sarphan Finans Park C Blok Nisan'da Teslim Ediliyor


Ataşehir'de, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin kalbi sayılabilecek bir konumda yükselen Sarphan Finans Park projesinin C Blok ofisleri Nisan ayında teslim edilecek..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesi ile Sarp Group tarafından Ataşehir’de İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde hayata geçirilmekte olan Sarphan Finans Park projesinin C Blok Ofisleri, Nisan ayında teslim edilecek.
 
Alanları 51 ila 119 metrekare arasında farklılık gösteren 123 adet ofis birimi ile alanları 100 ila 338 metrekare arasında değişen 16  ticari birimin yer aldığı C Blok'ta prestijli bir çalışma ortamı vaad ediliyor.
 
Yaklaşık 900 milyon liralık yatırım değeri ie eyükselen Sarphan Finans Park projesinde toplamda 937 bağımsız  bulunmakta olup bunların 341 adetini alanları 41 ila 173 metrekare arasında değişen stüdyo daireden 3+1’e kadar farklı tipte tasarlanmış daireler oluşturuyor.
 
22-01-2014
Bu haber toplam 11598 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?