En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 22.12.2014 19:49
AnkaPark'ta Kapalı Alanlar Şubat Sonunda Tamamlanacak

AnkaPark'ta Kapalı Alanlar Şubat Sonunda Tamamlanacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, ANKAPARK projesinde kapalı alanlardaki çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirtti..

 

Ankara’da yapım çalışmaları devam eden ve tamamlandığında dünyanın sayılı tema parkları arasında yerini alacak olan ANKAPARK hakkında bilgi veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Temapark’taki 10 adet kapalı alandan 6 tanesinin tamamlanmak üzere olduğunu, 4 tanesinin ise Şubat ayının sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını belirtti. 100 bin metrekarelik havuz inşaatının hemen hemen tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Üçpınar, “Havuzla ilgili sadece bir yalıtımımız kalacak onun için de sıcak günleri bekleyeceğiz” dedi.
 
 
 
 
Üçpınar, şunları söyledi:
 
“Giriş kapımız ANKAPARK’ın simgesi, onun da hızlı bir şekilde yapımı devam ediyor. Açık alan oyuncak bölümünde 90 adet oyuncak için temelimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu an kurulan iki tane oyuncağımız var. Anadolu Bulvarı tarafındaki yerde en büyük Roller Coaster’ımızın olduğu alanda temel bitmek üzere, şubat ayının ilk haftasından itibaren montaja geçeceğiz. Tema Park bölümünde hemen hemen bütün altyapı çalışmaları -özellikle kanalizasyon, yağmur suyu- bitti. Şu an pompa alanlarının çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Bundan sonra Tema giydirme çalışmalarına başlayacağız. Biten kapalı çadırlarımızın temalarının giydirilmesi, havuzumuzun yalıtımı, gösteri alanlarının yapılması, kara tren hatlarının yapılması, mono-rail hatlarının yapılması devam ediyor. Bu arada servis yollarımızı oluşturduk. Ayrıca parkımızın çevresini tam tur olarak atan 12 metre genişliğindeki servis yolumuzun şu an üçte ikilik bölümü bitti.”
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Papatya Park Residence 1. Etap Satışta


Esenyurt'ta Düzlem - Döğme Ortaklık Grubu tarafından inşa edilmekte olan ve ilk etabı satışa açılan Papatya Park Residence'ta fiyatlar 159.000 liradan başlıyor..

 

Düzlem – Döğme Ortaklık Grubu tarafından Esenyurt'ta E5'e 300 metre mesafede hayata geçirilmekte olan Papatya Park Residence projesi 3 etapta tamamlanacak. Projede toplam 1.140 daire ve 26 ticari birim yer alacak. 
 
Papatya Park Residence Projesinde Neler Var
15 bin  metrekarelik alan üzerinde yükselen Papatya Park Residence 1. Etap'ta 28 katlı 2 blokta toplam 398 konut bulunacak. Yüzde 74'ü yeşile ayrılan projede açık - kapalı otopark alanları, fitness center, sauna, Fin hamamı, açık - kapalı yüzme havuzları ve sosyal tesis de yer alacak. Projenin ikinci etabı 21 bin 344 metrekare alan üzerinde 505 daireden, üçüncü etabı ise 8 bin metrekarelik alan üzerinde yükselecek 245 daireden meydan gelecek.
 
Papatya Park Residence Fiyatlar
İlk etabı satışa açık olan papatya Park Residence projesinde daire fiyatları ise 159.000 lira seviyesinden başlıyor. Projede ilk teslimler ise Nisan 2017'de başlayacak.
22-01-2014
Bu haber toplam 10698 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?