En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 01.03.2015 08:53
Ankara Tema Park Projesi

Ankara Tema Park Projesi

Ankara Tema Park Projesi , Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, ANKAPARK projesinde kapalı alanlardaki çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirtti..

Ankara Tema Park Projesi

Haberinin Devamı ↓↓↓

 

Ankara’da yapım çalışmaları devam eden ve tamamlandığında dünyanın sayılı tema parkları arasında yerini alacak olan ANKAPARK hakkında bilgi veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Temapark’taki 10 adet kapalı alandan 6 tanesinin tamamlanmak üzere olduğunu, 4 tanesinin ise Şubat ayının sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını belirtti. 100 bin metrekarelik havuz inşaatının hemen hemen tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Üçpınar, “Havuzla ilgili sadece bir yalıtımımız kalacak onun için de sıcak günleri bekleyeceğiz” dedi.
 
 
 
 
Üçpınar, şunları söyledi:
 
“Giriş kapımız ANKAPARK’ın simgesi, onun da hızlı bir şekilde yapımı devam ediyor. Açık alan oyuncak bölümünde 90 adet oyuncak için temelimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu an kurulan iki tane oyuncağımız var. Anadolu Bulvarı tarafındaki yerde en büyük Roller Coaster’ımızın olduğu alanda temel bitmek üzere, şubat ayının ilk haftasından itibaren montaja geçeceğiz. Tema Park bölümünde hemen hemen bütün altyapı çalışmaları -özellikle kanalizasyon, yağmur suyu- bitti. Şu an pompa alanlarının çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Bundan sonra Tema giydirme çalışmalarına başlayacağız. Biten kapalı çadırlarımızın temalarının giydirilmesi, havuzumuzun yalıtımı, gösteri alanlarının yapılması, kara tren hatlarının yapılması, mono-rail hatlarının yapılması devam ediyor. Bu arada servis yollarımızı oluşturduk. Ayrıca parkımızın çevresini tam tur olarak atan 12 metre genişliğindeki servis yolumuzun şu an üçte ikilik bölümü bitti.”
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Queen Park'ta Satış Süreci Devam Ediyor


Uran Holding'in Urankent kapsamında hayata geçirmekte olduğu beşinci proje Queen Park'ta satış süreci devam etmekte olup teslimler 2016 yılının Haziran ayı sonunda gerçekleştirilecek..

 

Uran Holding bünyesinde faaliyet gösteren Uransan’ın Urankent bölgesinde hayata geçirdiği  Prestij, Elit, Mirage Bahçe Konutları ve Royal Plus'ın ardından gerçekleştirmekte olduğu beşinci projesi Queen Park, Anadolu Bulvarı sayesinde şehir merkezine kısa sürede ulaşım sağlayacak konumda yükseliyor.
 
Bölgedeki diğer projelerden farklı olacağı açıklanan Queen Park, 20 bin metrekarelk alan üzerinde konumlanacak olup 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanmış toplam 213 daireden meydana gelecek. Geniş peyzaj alanları ve zengin sosyal donatıların da bulunacağı projede şık ve konforlu bir yaşam alanı sunulacak.
 
2016 yılı Haziran sonunda teslim edilmesi planlanan Queen park projesinde Türk ve Fin hamamı, basketbol -  voleybol sahaları, üstü açılabilen kapalı yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları yer alacak.
 
22-01-2014
Bu haber toplam 11598 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?