En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Haberleri 19.12.2014 08:30
Ankara Tema Park Projesi

Ankara Tema Park Projesi

Ankara Tema Park Projesi , Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, ANKAPARK projesinde kapalı alanlardaki çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu belirtti..

Ankara Tema Park Projesi

Haberinin Devamı ↓↓↓

 

Ankara’da yapım çalışmaları devam eden ve tamamlandığında dünyanın sayılı tema parkları arasında yerini alacak olan ANKAPARK hakkında bilgi veren Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Temapark’taki 10 adet kapalı alandan 6 tanesinin tamamlanmak üzere olduğunu, 4 tanesinin ise Şubat ayının sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını belirtti. 100 bin metrekarelik havuz inşaatının hemen hemen tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Üçpınar, “Havuzla ilgili sadece bir yalıtımımız kalacak onun için de sıcak günleri bekleyeceğiz” dedi.
 
 
 
 
Üçpınar, şunları söyledi:
 
“Giriş kapımız ANKAPARK’ın simgesi, onun da hızlı bir şekilde yapımı devam ediyor. Açık alan oyuncak bölümünde 90 adet oyuncak için temelimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Şu an kurulan iki tane oyuncağımız var. Anadolu Bulvarı tarafındaki yerde en büyük Roller Coaster’ımızın olduğu alanda temel bitmek üzere, şubat ayının ilk haftasından itibaren montaja geçeceğiz. Tema Park bölümünde hemen hemen bütün altyapı çalışmaları -özellikle kanalizasyon, yağmur suyu- bitti. Şu an pompa alanlarının çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Bundan sonra Tema giydirme çalışmalarına başlayacağız. Biten kapalı çadırlarımızın temalarının giydirilmesi, havuzumuzun yalıtımı, gösteri alanlarının yapılması, kara tren hatlarının yapılması, mono-rail hatlarının yapılması devam ediyor. Bu arada servis yollarımızı oluşturduk. Ayrıca parkımızın çevresini tam tur olarak atan 12 metre genişliğindeki servis yolumuzun şu an üçte ikilik bölümü bitti.”
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park Azur Bodrum'da Son Villalar


Uzaltaş AŞ tarafından Muğla Bodrum Torba'da hayata geçirilen Park Azur Bodrum projesinde Ave B olmak üzere iki farklı tip toplam 17 villa yer alıyor..

 

Muğla Bodrum - Torba'da Uzaltaş AŞ imzasıyla yükselen ve dört mevsim yaşanabilecek şekilde tasarlanan Park Azur Bodrum projesinde A ve B tiplerinde toplam 17 havuzlu villa bulunuyor. A tipi villaların 549 metrekare alana, B tipi villalaırn ise 447,5 metrekare alana sahip olduğu projede her villanın kendine ait 65-70 metrekarelik yüzme havuzu bulunuyor.
 
Kış aylarında dahi rahatlıkla yaşanabilen Park Azur Bodrum projesi, geleneksel Bodurm evlerinden esinlenerek tasarlandı. Konumu ve mimarisi ile dikkat çeken projede 17 villanın 1'er adet yat bağlayabileceği özel yat iskelesi bulunuyor.
 
Yüzlerce yıllanmış çam ağaçları arasında yükselen ve peyzajı ile beğeni toplayan Park Azur Bodrum projesi şehir merkezine 5 kilometre, havalimanına ise  25 kilometre mesafede yükseliyor.
 
 
22-01-2014
Bu haber toplam 10698 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?