En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Kent Ariva 24.04.2018 11:50
Kent Ariva Evleri'nde Teslimler Başladı

Kent Ariva Evleri'nde Teslimler Başladı

140 daireden meydana gelen Başakşehir Kent Ariva Evleri projesinde daire teslimleri 3 Kasım 2013 tarihinde başladı..

 

Fuzul Yapı tarafından Başakşehir’de hayata geçriilmekte olan butik konut projesi Kent Ariva’da 3 Kasım itibarıyla daire teslimleri başladı. 3 blokta yer alan 140 daire ve 16 ticari üniteden meydana gelen Kent Ariva projesindeki daireler kapanmayacak manzaraya sahip.
 
Başakşehir Belediyesi tarafından rekreasyon alanı olarak planlanan Yeşil Vadi'ye panoramik cephesi bulunan projede yeşil alanların yanı sıra kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, aerobik salonu ve sauna, çocuk oyun grupları, fitness center ve kapalı otopark  gibi donatılar yer alıyor.
 
Olimpiyat stadına 5, Sağlık Şehri'ne 3 dakika mesafedeki Kent Ariva, sinema spor, eğlence, alışveriş ve kültür imkânlarını bir arada barındıran Olimpa AVM'ye ise 2 dakikalık yürüme mesafesinde.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Eviş Dumanlı Kent Satışa Açıldı


Eviş İnşaat tarafından Çanakkale Merkez'de 22 bin metrekarelik alan üzerinde 230 daire olarak yükselecek olan Eviş Dumanlı Kent projesi satışa açıldı..

 

 
Çanakkale, Merkez'de Eviş İnşaat  projesi olarak hayata geçirilmekte olan Eviş Dumanlı Kent projesi 3 ayrı parselde 3 etap olarak yükselecek. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer alacağı ve her daire seçeneğinin ayrı ayrı bloklarda bulunacağı Eviş Dumanlı Kent Çanakkale projesinde bloklar 8'er katlı olacak.
 
 
Yapı ruhsatı alınan ve satış ofisi tamamlanmak üzere olan Eviş Dumanlı Kent'te sadece 1+1 daireler satışa açılmış olup fiyat listesi ise 170.000 liradan başlıyor. 2019 yılında tamamlanarak teslim edilecek olan Eviş Dumanlı Kent projesinde toplam 230 daire bulunuyor.
 
 
22 bin metrekatrelik alan üzerinde yükselen  Eviş Dumanlı Kent projesinde her apartmana özel yüzme havuzu fitness salonu, sauna, Türk hamamı, çocuk parkları, kapalı ve açık otoparklar, akıllı ev ve güvenlik sistemleri, kamelyalar ile dinlenme alanları ve yürüyüş yolları yer alacak.

Proje: Kent Ariva
Tüm Haberler: Kent Ariva Haberleri
Yapan Firma: Fuzul İnşaat
Proje Telefonu: 0212 488 48 04
Web Sitesi : www.kentariva.com
Tıkla Mail Gönder: iletisim@kentariva.com
04-11-2013
Bu haber toplam 3996 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?