En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İstMarina 17.03.2018 18:38
İstmarina'da Maldivler Tatili Hediye

İstmarina'da Maldivler Tatili Hediye

İstmarina projesinde 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında 3 veya 5 günlük Maldivler tatili ve 100 bin lira indirim avantajı sunuluyor..

 

Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi ünvanına sahip İstmarina'da başlatılan yeni kampanya kapsamında projeden ev alanlara 100 bin liralık indirimin yanı sıra 3 veya 5 günlük Maldivler tatili hediye ediliyor.
 
Kartal'da  Dap Yapı imzaısyla yükselmekte olan İstmarina'da 28 Şubat'a kadar devam edecek kampanya kapsamında Maldivler'e gidiş geliş uçak bileti dahil olmak üzere Water Bungalow'da unutulmaz bir tatil fırsatı sunuluyor.
 
1+0 ile 5+1 arasında değişen tipte toplam 1463 bağımsız birim olarak yükselen İstmarina projesinde  daire alanları 32 metrekare ile 720 metrekare arasında değişiyor.  2014 yılında en fazla bağımsız birim satışının gerçekleştirildiği proje olan İstmarina'da yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Dap Yapı, İstmarina İçin Kelebek Mobilya ile Anlaştı


Kelebek Mobilya ile anlaşan Dap Yapı, Pendik'te yükselen İstmarina projesinin tüm mutfak, vestiyer, şaft kapakları, iç kapılar, banyo ve süpürgelik işlerini Kelebek Mobilya'ya emanet etti..

 

Dap Yapı'nın İstanbul Pendik’te konumlanan karma yaşam alanı konseptli İstmarina Projesi’nin tüm mutfak, vestiyer, şaft kapakları, iç kapılar, banyo ve süpürgelik işlerini Kelebek Mobilya yapacak. 12 Ağustos 2016 tarihinde imzalanan Kelebek Mobilya - Dap yapı anlaşması kapsamında İstmarina’da yer alan 1501 dairenin mutfak, vestiyer, şaft kapakları, iç kapaklar, banyo ve süpürgelik işlerini Kelebek Mobilya yapacak. 
 
 
Pendik'te 175 bin metrekarelik alanda hayata geçirilmekte olan ve konmsepti sebebiyle dünyada başka bir benzeri olmayan İstmarina’da üniversiteden marinaya, hastaneden hızlı trene, ticari ünitelerden konutlara, sosyal donatılardan otele,alışveriş merkezinden ofislere pek çok birim bulunuyor.

Proje: İstMarina
Tüm Haberler: İstMarina Haberleri
Yapan Firma: Dap Yapı
Proje Telefonu: 444 43 46
Web Sitesi : www.istmarina.com
Tıkla Mail Gönder: info@dapyapi.com.tr
09-02-2015
Bu haber toplam 63 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?