En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 18.03.2018 19:23
Türk İnşaat Şirketleri Moskova'dan Ayrılmadı

Türk İnşaat Şirketleri Moskova'dan Ayrılmadı

İnşaat Yatırım Komitesi (Moskomstroyinvest) Başkanı Konstantin Timofeyev, Türk inşaat şirketlerinin Moskova'dan ayrılmadığını ve başladıkları projeleri tamamlayacaklarını söyledi..

 

Rusya'da Moskova Belediyesi’ne bağlı İnşaat Yatırım Komitesi (Moskomstroyinvest) Başkanı Konstantin Timofeyev, bir basın toplantısı düzenleyerek Türk inşaat şirketlerine yönelik açıklamalarda bulundu.
 
Moskova inşaat sektöründe yabancı yatırımların azalmadığını  belirten Timofeyevi Türk yatırımcıların kentten ayrılmadığını, ayrıca yapımına başladıkları projeleri durdurma kararı da almadıklarını söyledi.
 
Türklerin üstlendiği inşaat projelerinin tamamlanacağının altını çizen Timofeeyev, tek sorunun ise Türk işçilere getirilen sınırlamalar olduğunu ve bu kapsamda Türk işçilerin yerini Rus vatandaşlarının alması gerektiğini söyledi.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, 20 Mayıs'ta Başlıyor


20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleştirilecek olan Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nin bu yıl 11'incisi düzenlenecek..

 

 
Türkiye'nin satış odaklı alıcı ve satıcılarının yanı sıra Körfez ülkelerinden 500'den fazla alıcının katılım göstereceği 11. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi ile Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Katar, İran, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan'dan üst düzey katılımcılar Türkiye'ye yatırım yapma avantajlarını öğrenecek.
 
10 yıldır 157 binin üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyonelleri tarafından takip edilen Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi her yıl İstanbul Hilton'da gerçekleştiriliyor.
 
2016 yılında 16 bin 478 sektör temsilcisi, yatırımcı ve profesyonelleri ile buluştuğu Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi, geçen yıl 4 bin metrekarelik alanda 55 Türk, 14 Körfez, 2 İngiliz ve 2 Amerika firmasına ev sahipliği yapmıştı.
17-12-2015
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?