En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 18.03.2018 17:26
Korkuteli Devlet Hastanesi'nin İnşaatı Başladı

Korkuteli Devlet Hastanesi'nin İnşaatı Başladı

Antalya’nın Korkuteli ilçesinde yapımına başlanan 100 yataklı hastanenin inşaatına başlandı.

Korkuteli-Burdur karayolu üzerinde Karayollarına ait 26 bin dönümlük arazi üzerine inşası başlanan Korkuteli Devlet Hastanesi inşaat çalışmalarını AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Karaceliloğlu incelemelerde bulundu. Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Hastane’nin inşa edildiğini belirten Karaceliloğlu, hastanenin 2 yıl içinde tamamlanmasın planlandığını söyledi. Normal şartlarda teslimatı 2013 yılında beklediklerini belirten Karaceliloğlu, “İnşaat beklediğimizden hızlı sürüyor. Bu gidişle binayı bir yıl erken devralma durumumuz olabilir. 2012 yılının ortalarına doğru hastane hizmet vermeye başlayabilir. İnsan sağlığı için yapılan hizmetin ibadet kadar önemli. Hastanedeki odalar, televizyondan tuvalete kadar her türlü ihtiyaç düşünülerek yapılıyor. Bölgesel bazda hizmet verecek bir hastane ile hizmet kalitemiz daha da artacak. 2 yıl içinde Korkuteli lüks bir Hastaneye kavuşacak” dedi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
13-03-2011
Bu haber toplam 9777 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?