En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 23.02.2018 20:20
Fenerbahçe Ülker Arena'nın Son Hali

Fenerbahçe Ülker Arena'nın Son Hali

Fenerbahçe Spor Kulübü ile sponsorlarından Ülker'in işbirliğinde, Ataşehir'de satın alınan arazi üzerine inşa edilmekte olan dev Ülker Arena'nın kaba inşaatının Aralık ayı sonunda tamamlanması hedefleniyor.

İnşaat Genel Koordinatörü Sabri Odabaşı, 12 bin 500 kişi kapasiteli Fenerbahçe Ülker Arena’nın inşaatı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yıl sonu itibariyle inşaatın tamamlamayı hedefliyoruz. Otopark ve diğer katların beton döşemeleri tamamlandı” diye konuştu.

Sadece spor salonu değil
Amatör branşlar için büyük bir tesis olarak yapımına başlanan Fenerbahçe Ülker Arena’nın inşaasının 2011 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Tamamlandığında Avrupa’nın sayılı spor komplekslerinden biri haline gelecek Fenerbahçe Arena; bünyesindeki alışveriş merkezi, tiyatro, sinema salonları, oyun merkezleri ve restoranlarıyla özellikle Anadolu yakasında oturan herkesin hizmetine sunulacak.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Akyazı Arena Stadyumu'nun İsmi Açıklandı


Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, 18 Aralık'ta açılacak olan Akyazı Arena'nın isminin resmi adını açıkladı..

 

Trabzon Akyazı sahilinde deniz dolgusu alan üzerinde yapılan ve 18 Aralık Pazar günü hizmete açılacak olan Akyazı Spor Kompleksi içindeki Akyazı Arena Stadyumu'nun resmi ismi açıklandı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, stadyumun isminin Şenel Güneş Stadı olacağını söyledi.
 
 Bülbüloğlu, ayrıca stadyum etrafındaki alanların da projelerle geliştirileceğini belirtti.
 
Öter yandan yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın  katılacağı özel bir törenle hizmete açılacak olan Akyazı Spor Kompleksi'nin içinde 2 suni ve 5 doğal çim sahanın yanı sıra kamp eğitim merkezi ve İl Gençlik Spor Merkezi'nin de bulunuyor.
02-12-2010
Bu haber toplam 45282 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?