En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 06.03.2015 13:05
Fatih İtfaiyesinin Binası Çöktü

Fatih İtfaiyesinin Binası Çöktü

Fatih İtfaiyesinin Kocamustafapaşa'daki yapımı süren ek binasında çökme meydana geldi, 3 kişi yaralandı.

Fatih'te yapımı süren yeni itfaiye müfreze binasının inşaatında meydana gelen çökme sonucu 3 işçi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Kocamustafapaşa Seyyid Ömer Mahallesi Emrullah Efendi Sokak üzerinde yapımı süren Fatih İtfaiyesi ek müfreze binasının yapımı sırasında inşaatın 2. katında tavan çöktü.

Olayda yaralanan 3 işçi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde Çalışma Başladı


İstanbul Valilği yazılı bir açıklama yaparak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 17 Ekim ile 30 Ocak tarihleri arasında yapılacak çalışmalar kapsamında bazı şeritlerin belirli saatler arasında trafiğe kapatılacağını bildirdi...

 

İstanbul Valiliği, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde başlatılan çalışmalar kapsamında, 17 Ekim-15 Aralık tarihleri arasında Asya-Avrupa yönü sağ şeritte, 16 Aralık-30 Ocak 2015 tarihleri arasında da Avrupa-Asya yönü sağ şeritte 'Kediyolları' yapılacağını bu sebeple akşam 22.00-06.00 saatleri arasında söz konusu şeritlerin trafiğe kapatılacağını belirtti.  Ayrıca gündüz 10.00- 16.00 arası malzeme sevkıyatı için 1-2 saat süreyle sağ şeridin kapatılması söz konusu.
 
Valilik'ten yapılan açıklama şu şekilde:
 
"Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü tarafından kontrolü yapılan ve yüklenici firma tarafından yapımı devam eden 'Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerinin Büyük Onarım ve Yapısal Takviyesi' çalışmaları kapsamında, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 'Kediyolları' imal edileceği bildirilmiştir.
 
Söz konusu çalışmalar; FSM Köprüsü'nde 17 Ekim Cuma-15 Aralık Pazartesi tarihleri arasında Asya-Avrupa yönü sağ şeritte, 16 Aralık Salı-30 Ocak 2015 Cuma tarihleri arasında da Avrupa-Asya yönü sağ şeritte yapılacak olup, diğer şeritler araç trafiğine açık olacaktır.
 
Belirtilen tarih aralıklarında her iki yönde (Hem Asya-Avrupa Kuzey yönünde, hem de Avrupa-Asya Güney yönünde) sağ şeritlerin akşam 22.00-06.00 saatleri arasında trafiğe kapatılması öngörülmektedir. (Sınav günleri dikkate alınarak, sınav saatlerine göre trafik akışı sağlanacak şekilde çalışmalar düzenlenecektir.)
 
Ayrıca, FSM Köprüsü'nde çalışmalar süresince, gündüz trafiğin yoğun olmadığı 10.00-16.00 saatleri arasında malzeme sevkiyatı için 1-2 saat süreyle tek yönde sağ şeridin kapatılması planlanmaktadır.
 
Söz konusu çalışmalar esnasında gerekli olan tüm emniyet önlemleri alınacak ve trafik işaretlemeleri yapılacaktır. Sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerekmektedir."
 
28-07-2011
Bu haber toplam 6117 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?