En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 18.03.2018 17:14
Çayırlı Devlet Hastanesi'nin İnşaatı Başladı

Çayırlı Devlet Hastanesi'nin İnşaatı Başladı

Erzincan Çayırlı'da inşa edilen devlet hastanesinde inşaat çalışmaları başladı.

 

Geniş Kapsamlı Olarak İnşaa Edilen Hastanenin 2012 Yılında Hizmete Girmesi Planlanıyor
 
Erzincan’ın Çayırlı ilçesinde yaptırılacak olan Devlet Hastanesi inşaatı başladı.
3 katlı olarak inşa edilen ve geniş kapsamlı olan hastanenin 2012 yılı Temmuz ayında tamamlanması planlanıyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren yüklenici firma müteahhidi Yunus Kılıç inşaatın 2012 yılı Temmuz ayında tamamlanmasının planlandığını ve hastanede Ameliyathane, laboratuarlar, acil servis, poliklinik ve yatan hasta bölümlerinin bulunacağını söyledi. Kılıç açıklamasında; “Çayırlı ilçesiyle birlikte yöre halkına sağlık hizmeti verecek 15 yataklı entegre hastane inşa ediyoruz. Hastane en son teknoloji ile donatılacak. Yapılacak olan bu modern hastane ile ilçe halkı daha iyi şartlarda sağlık hizmetleri alacak.” dedi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
12-10-2011
Bu haber toplam 6576 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?