En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 17.03.2018 14:34
Boğaziçi Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı ve Uygulama İmar Planı Halka Anlatılıyor

Boğaziçi Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı ve Uygulama İmar Planı Halka Anlatılıyor

Üsküdar Belediyesi, Boğaziçi Koruma Amaçlı Nazım İmar Planı ve Uygulama İmar Planı'nda Geri Görünüm ve Etkilenme Bölgesi dahilindeki ilçenin durumu hakkında bilgilendirme toplantıları düzenliyor.
Bu amaçla ilk toplantı, Belediye Başkanı Mustafa Kara ve başkan yardımcılarının katılımıyla Çamlıca Ayışığı ve Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Basko Sitesi'nde düzenlendi.

'YANLIŞ BİLGİLERE İNANMAYIN'

Başkan Kara site sakinlerine yaptığı konuşmada, kanun dahilinde mevcut binaların korunacağını ifade ederken özellikle hisse tapulu alanların bir araya gelinerek müstakil tapulara çevrilmesinin önemine değindi. Vatandaşlardan yanlış bilgilere inanmamalarını isteyen Kara, Bina sakinleri kendi binalarının yeniden yapılmasını isterlerse yeni imar Planı'nın devreye girecek dedi. Mevcut imar Planları'nı anlatan Başkan, Gönlünüzü rahat tutun diyerek vatandaşların mağduriyetlerine Üsküdar Belediyesi olarak izin vermeyeceklerini söyledi.

Habertürk
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Gölbaşı ENDA Konakları'nda Kişiye Özel Ödeme Planı


DAFF Yapı tarafından Ankara'nın yükselen değeri Gölbaşı'nda hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri ve peşin ödeme indirimi sunuluyor..

 

Ankara Gölbaşı'nda yatay mimari konseptiyle Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, 18 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen ENDA Konakları projesinde tamamı peşin ödemelerde indirim uygulanırken projede  kişiye özel farklıödeme seçenekleri ile de ev sahibi olunabiliyor.
 
Satışa açılmadan büyük bir ilgi ile karşılanan ENDA Konakları projesinde evlerin tavan yüksekliği 3 metre olarak planlanırken her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip. Konak sahiplerinin kendi bahçeleri dışında 2 dönüm bostan alanında organik tarım yapmasına da imkan tanınan ENDA Konakları projesinde güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatılar da mevcut.
 
 
Akıllı ev sistemine sahip  olan ve AB standartlarına uygun olarak hayata geçirilen ENDA Konakları projesinde konforlu, doğayla iç içe, şehir merkezine yakın konumda eşsiz bir yaşam deneyimi vadediliyor.
 
 
16-01-2010
Bu haber toplam 43365 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?