En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 03.03.2015 14:42
Basit ve Modern Ahır Planları Örnek Projeleri

Basit ve Modern Ahır Planları Örnek Projeleri

Hayvan barınakları projelerinden birkaç örnek çizim için aşağıdaki proje resimlerinin üzerine yıklayınız

Basit Ahır Planlarına Bir Kaç Örnek Proje:

  


 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

2015 Yılında Dev Enerji ve Ulaşım Projeleri Hayata Geçirilecek


2015 yılında devasa ulaşım ve enerji projeleri hayata geçirilecek. Söz konusu projelerin arasında Türk Akımı ve TANAP'ın yanı sıra metro hatları, YHT'ler de var..

 

2015 yılında hayata geçirilmesi planlanan mega projeler sayesinde Türkiye’nin dört bir yanı demiryolu ve köprülerle donatılırken, enerjide ise Türk Akımı ve TANAP gibi dev projelerin temeli atılacak.
 
Akşam'dan Miray Çimen'in haberine göre, Türkiye'nin 2014 yılında hız verdiği ulaşım ve enerji projeleri 2015 yılında da devam edecek. Enerji alanında  Rusya ile Türkiye arasında kurulacak Türk Akımı adı verilen yeni hat anlaşması ve Mart ayında temeli atılması planlanan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) yer alıyor.
 
Uaşım alanında ise 9,2 kilometre uzunluğundaki Keçiören-Atatürk Kültür Merkezi Metro Hattı ve  63 kilometre uzunluğundaki Gebze-Halkalı Banliyö Hattı'nın tamamlanması, 4,5 kilometre uzunluğundaki Levent-Hisarüstü Metro Hattı ve Seyrantepe depo bağlantısı bitirilecek olup 9 kilometrelik Bakırköy-Bahçelievler-Kirazlı Metro Hattı'nın temelinin atılması planlanıyor. Bunların yanı sıra Esenboğa Havalimanı raylı sistem bağlantısı yapım işi ihalesi gerçekleştirilşecek ve proje kapsamında temel atılacak.
 
Öte yandan Ovit Tüneli, Cankurtaran Tüneli, Salmankas, Erkenek, Karahan, Cudi, Ilgaz, Sapça, Üzülmez tünelleri de 2015 yılında tamamlanacak projeler arasında. Sinop Havalimanı Terminal Binası inşasına başlanacak, Hakkari (Yüksekova) havalimanı tamamlanacak, yat limanlarının kapasitesi de 17.700’den 18.600’e çıkartılacak. 
 
Konya-Karaman Hızlı Tren Hattı'nın da tamamlanması planlanan 2015 yılında İstanbul-Edirne Hızlı Tren Hattının ihalesi yapılıp proje kapsamında inşaat çalışmaları da başlayacak.
 
Ayrıca Karaman–Ulukışla, Sivas-Erzincan, Gaziantep-Şanlıurfa, Mersin-Adana hızlı tren hatlarının yapımına başlanacak, Antalya-Konya-Aksaray-Nevşehir-Kayseri, Kırıkkale-Çorum-Samsun, Yerköy-Aksaray-Ulukışla Hızlı Tren hattı için projeler hazırlanacak.
 
 
23-01-2010
Bu haber toplam 811464 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?