En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 01.02.2015 09:09
Basit ve Modern Ahır Planları Örnek Projeleri

Basit ve Modern Ahır Planları Örnek Projeleri

Hayvan barınakları projelerinden birkaç örnek çizim için aşağıdaki proje resimlerinin üzerine yıklayınız

Basit Ahır Planlarına Bir Kaç Örnek Proje:

  


 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Büyük Ulaşım Projeleri Gayrimenkul Değerlerini Artırıyor


İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, büyük ölçekli ulaşım projelerinin bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını artırdığını söyledi..

 

Yapı Endüstri Merkezi tarafından gerçekleştirilen 2014 Konut Konferansı'nda sunum yapan İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım,  büyük ölçekli ulaşım projelerinin gayrimenkul sektörünü hareketlendirdiğini belirterek, Marmaray ve metrobüs gibi ulaşım projelerinin bölgedeki ev fiyatlarını yüzde 75'e kadar, 3. boğaz köprüsü ve 3. havalimanının ise arsa fiyatlarını yüzde 300 oranında artırdığını belirtti.
 
Özellikle 3. köprü ve 3. havalimanı prolerinin tamamlanması halinde bölgedeki proje öncesi değerler ile proje sonrası değerlerin mukayese dahi edilemeyeceğini vurgulayan Durbakayım, şimdiden bölgedeki arsa fiyatlarının uçtuğunu ifade etti.
 
İstanbul Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Büyükduman ise sosyal donatı, eğlence merkezi, iş yerleri, park, hastane, eczane gibi yerlere erişim imkanı  imkanı arttıkça gayrimenkul fiyatlaırnın da arttığını belrietrek erişim ve ulaşımın gayrimenkul değeri açısından çok önemli olduğunu söyledi.
 
Büyükduman, merkezden uzaklaştıkça gayrimenkul değerlerinin de aaldığını belirterek, konutun metrobüs ve Marmaray gibi ulaşım projelerinin duraklarına yakınlığının değer artışı ile doğru orantılı olduğunu söyledi.
 
Beylikdüzü Yakuplu'da uzun süredir emlakçılık yapan Sedat Çavuşoğlu ise metrobüüns hizmete girmesinin ardından bölgedeki konut fiyatlarının yüzde 80 civarında artış odluğunu belirtti.
 
 
23-01-2010
Bu haber toplam 811464 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?