En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İnşaat 18.03.2018 02:04
Ardahan Devlet Hastanesi'nin İnşaatı Devam Ediyor

Ardahan Devlet Hastanesi'nin İnşaatı Devam Ediyor

Vali Mustafa Tekmen Ardahan’da yapımı devam eden Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Vali Mustafa Tekmen, iklim şartlarının aksine bir aylık süre zarfında hava şartlarının iyi gittiğini, bunun bir fırsat olarak değerlendirerek dış çevre düzenlemelerinin hızlandırılarak kar yağmadan önce acilen tamamlanmasını istedi. Kış döneminde inşaatın içindeki çalışmaların sürdürüleceği bilgisini alan Vali Tekmen, mümkün olan en hızlı şekilde bitirilmesini istediğini söyledi. Ardahanlı vatandaşların daha modern imkanlarla donatılmış hastaneye kavuşmalarını sağlamak istediklerini belirten Vali Tekmen, şimdiye kadar gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalarından dolayı inşaat yetkililerine teşekkür etti.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Denizli'de Hastane İnşaatında Göçük


Denizli Çivril Devlet Hastanesi'nin ek bina inşaatında bugün saat 10:00'da göçük meydana geldi, 2 işçi hayatını kaybetti..

 

Bugün saat 10:00 sıralarında Denizli Çivril Devlet Hastanesi ek bina inşaatında, kanalizasyon çukuru kazılması sırasında göçük meydana geldi. Olay sırasında çalışan 2 işçi göçük altında kalırken olayı yerine gelen itfaiye ve AFAD ekiplerinin yaklaşık 2 saat süren çalışma sonucunda işçilerin cansız bedenlerine ulaşabildi.
 
Hastanenin 100 yataklı ek bina inşaatında  kanalizayon bağlantılarının yapılması sırasında 5 metrelik çukura giren Soner Aslan ve Yaşar Sarıkaya isimli işçiler, rögar bağlantılarını yapmaya çalışırken göçük meydana geldi. Kazılan çukur ile bina temeli arasında kalan ve üzerlerien tonlarca toprak dökülen işçiler Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Arama Kurtarma ekibi ile İl Afet Acil ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucunda çıkarılabildi. 
 
Olayda hayatını kaybeden evli ve bir çocuk babası 40 yaşındaki Soner Aslan ile evli ve iki çocuk babası 30 yaşındaki Yaşar Sarıkaya'nın yakınları sinir krizi geçirdi.
 
Kaza üzerine açıklamada bulunan AK Partili Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, üzgün olduklarını, iş güvenliği ile ilgili sıkıntılar olabileceğini, hayatını kaybeden işçilerin baret ve kıyafet giymiş olmalarına rağmen yumuşak zeminin gözden kaçtığını söyledi Başkan Güven, "inşaat güzel gidiyordu, haziran ayında teslim edilecekti, ancak bu olaya çok üzüldük" dedi. 
22-11-2010
Bu haber toplam 12090 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?