En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 01.04.2015 03:05
Zonguldak 2. Etap TOKİ Konutları İhaleye Çıkıyor

Zonguldak 2. Etap TOKİ Konutları İhaleye Çıkıyor

Zonguldak Saltukova'da inşa edilecek 2. etap TOKİ Konutlarının altyapı ve çevre düzenleme işi ihaleye çıkıyor..

 

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesine yapılacak olan 2. etap TOKİ Konutları ihaleye çıkıyor.
 
Beldede yapılması planlanan 2. etap 256 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenleme yapım işi ihaleye çıkıyor. İhale 05 Temmuz 2012 tarihinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nda (TOKİ) yapılacak. İhaleyi alan firma sözleşmenin imzalandığı tarihinden itibaren 5 gün içinde yer teslimini yaparak işe başlanacağı belirtilerek, işin bitiş süresi ise işe başlangıç tarihinden itibaren 625 gün olduğu belirtildi.
 
Kaynak: İHA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Son 12 Yılda Konutların Yüzde 9'unu TOKİ İnşa Etti


TOKİ Başkanı Ergün Turan, son 12 yılda Türkiye genelnde inşa eidlen konutların yüzde 9'unun TOKİ tarafından üretildiğini belirtti..
 
 
Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) tarafından düzenlenen Çarşamba Konferansları'nda "TOKİ ve Geleceğin Şehirleri" konulu bir konuşma yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, Türkiye'de 12 yılda üretilenkonutların yaklaşık yüzde 9'unun TOKİ tarafından inşa edildiğini açıkladı.
 
Hemen hemen her ilde TOKİ şantiyesi olduğunu açıklayan Turan, son yıllarda TOKİ olarak konutların yanı sıra çok sayıda kamu binası da inkonseptler belirleyip buna uygun çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
Geçmiş yıllarda toplu konut üretiminde sağlıklı bir yapı oluşturulamadığını vurgulayan Turan, söz konusu süreçte gecekondu sayısının 2 milyona ulaştığını belirtti.
 
TOKİ olarak 2002'ye kadar 43 bin konut ürettildiğini ve 1 milyon kişiye de kredi sağlandığını belirten Turan, 2002'nin TOKİ için dönüm noktası olduğunu kaydetti.
 
05-06-2012
Bu haber toplam 6360 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?