En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 19.12.2014 20:11
Zonguldak 2. Etap TOKİ Konutları İhaleye Çıkıyor

Zonguldak 2. Etap TOKİ Konutları İhaleye Çıkıyor

Zonguldak Saltukova'da inşa edilecek 2. etap TOKİ Konutlarının altyapı ve çevre düzenleme işi ihaleye çıkıyor..

 

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesine yapılacak olan 2. etap TOKİ Konutları ihaleye çıkıyor.
 
Beldede yapılması planlanan 2. etap 256 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenleme yapım işi ihaleye çıkıyor. İhale 05 Temmuz 2012 tarihinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nda (TOKİ) yapılacak. İhaleyi alan firma sözleşmenin imzalandığı tarihinden itibaren 5 gün içinde yer teslimini yaparak işe başlanacağı belirtilerek, işin bitiş süresi ise işe başlangıç tarihinden itibaren 625 gün olduğu belirtildi.
 
Kaynak: İHA
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Eskişehir'de 9 Jeotermal Saha İhale İle Aramaya Açılacak


Eskişehir Valiliği Yatırım izleme ve Koordinasyon Başkanlığı, 9 adet jeotermal arama sahasını ihale ile aramaya açacağını duyurdu..

 

Eskişehir Valiliği Yatırım izleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Eskişehir’in İnönü, Sivrihisar, Mihalıçcık, Merkez, Günyüzü İlçelerinde bulunan 9 adet jeotermal kaynak arama ruhsat ve doğal mineralli su arama ruhsat sahasını aramaya açmak için ihale gerçekleştireceğini duyurdu. Resmi Gazete'de yayınlanan ihale ilanına göre, ihaleye konu olan jeotermal arama sahalarının muhammen bedeli 25 bin TL ile 79 bin 572 TL arasında farklılık gösteriyor.
 
25 Aralık 2014 Perşembe günü saat 10:00'da, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı İdari ve Mali İşler Müdürlüğü İhale toplantı salonunda gerçekleştirilecek ihalenin şartname ve ekleri, mesai saatleri içinde Eskişehir Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Doğal Kaynaklar, Ruhsat ve Kültür Varlıkları Şube Müdürlüğünde görülüp, 100 lira karşılığında temin edilebilecek.
 
 
 
05-06-2012
Bu haber toplam 5460 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?