En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 01.04.2015 20:50
Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi İhalesi

Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi İhalesi

Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı, kamu özel ortaklığı modeli ile Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapım işleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ihalesi için ön yeterlilik değerlendirmesi yapacak.

Sağlık Bakanlığı Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı, kamu özel ortaklığı modeli ile Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapım işleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ihalesi için ön yeterlilik değerlendirmesi yapacak. Yozgat Devlet Hastanesi'nin fiziki yapısının yeterli olmamasından dolayı yapılması planlanan 400 yataklı devlet hastanesinin hizmete girmesi ile birlikte Yozgat sağlık konusunda ciddi bir merkez olma yolunda önemli bir adım atacak.

Sağlık konusunda yıllar önce çok büyük sıkıntılar yaşayan ve son yıllarda hem özel, hem de kamu yatırımları ile birlikte bu sıkıntılarını aşarak, çevre illere olan sevklerin azaldığı Yozgat’ın en önemli beklentilerinden biri olan Bölge Hastanesi için en önemli adım 2011 yılında atılacak.

İHALE 14 OCAK’TA

Yozgat Devlet Hastanesi'nin fiziki yapısının yeterli olmamasından dolayı Sağlık Bakanlığı tarafından yapılması planlanan 400 yataklı devlet hastanesi için ilk olumlu adım 14 Ocak 2011 günü atılacak. Kamu özel ortaklığı modeli ile gerçekleştirilecek olan Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi projesinde yapım dönemi 24 ay, işletme dönemi 25 yıl, sözleşme süresi ise 27 yıl olarak belirlendi. İhale, belli istekliler arasında yapılacak. Ön yeterlik değerlendirmesi, başvuru koşullarını karşılayan yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olacak. İş ortaklıkları ön yeterlik başvurusunda bulunabilecek, ancak konsorsiyumlar bulunamayacak. Firmalar ön yeterlik dokümanını, Ankara Balgat'ta bulunan Sağlık Bakanlığı ek binasından ücreti karşılığı satın alabilecekler. Ön yeterlik başvuruları 14 Ocak 2011 günü saat 14.00'e aynı adrese verilecek.

Proje 400 yataklı bir eğitim araştırma hastanesi yatırımını kapsamakta. Yüklenici projenin finansmanı, uygulama projesini, tasarımını, inşaatını, medikal cihazlar ve diğer ekipmanın tedarikini ve tesis için gerekli mefruşatı sağlayacak.

ÖZEL ŞİRKET İŞLETECEK

Yüklenici ayrıca tesislerin bakım ve onarımı, görüntüleme, laboratuvar ve diğer tıbbi destek hizmetleri ile bilgi işlem, sterilizasyon, çamaşır, temizlik, güvenlik ve yemek dahil olmak üzere destek hizmetlerinin sunumunu, sağlık hizmetleriyle uyumlu ve Bakanlık onayını alacak ticari alanların yapım ve işletilmesini de üstlenecek.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Yozgat Sorgun'da Satılık Lojman


Yozgat Sorgun İcra Dairesi, 50 yıllık kullanılamayacak durumdaki lojman binasını 1 milyon 430 bin 550 lira fiyatla satışa çıkaracağını duyurdu..

 

Yozgat Sorgun İcra Dairesi, Yozgat İli, Sorgun İlçesi, Aydınlıkevler Mahallesi, 66 Ada, 1 parsele kayıtlı bahçeli kargir lojmanı ihale ile satışa çıkaracak.
 
919 metrekare yüzölçümüne sahip arsa üzerinde bulunan lojman niteliğindeki taşınmaz 50 yıllık olup bodrum+zemin+1 kat çift daireden meydana gelmekte ve kullanılamayacak durumdadır. Binadaki daireleri 90 metrekare alanlı 3 oda 1 salon tipindedir.
 
Çarşı merkezine yakın konumda olan arsanın 6 kata kadar imarı bulunmakta olup lojmanın tahmini bedeli 1 milyon 430 bin 550 lira olarak açıklandı.
 
Söz konusu taşınmazın ihalesi 5 Şubat 2015 günü saat 11.50'de Sorgun İcra Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek olup alıcı çıkmaması halinde ise ihale  3 Mart 2015 günü aynı yer ve saatte yapılacak.
 
İhale ayrıntılarına ulaşmak için TIKLAYINIZ
27-11-2010
Bu haber toplam 13035 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?