En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 17:23
Tuzla Belediyesi Kule Yaptıracak

Tuzla Belediyesi Kule Yaptıracak

İstanbul Tuzla'ya markalı gayrimenkul projeleri ve marinanın ardından bu kez de kule yapılacağı bildirildi. Belediye tarafından düzenlenecek olan Tuzla Kule Yapım İşi İhalesi ise 22 Ekim'de..

 

İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Tuzla'da son yıllarda yapılan markalı gayrimenkul projeleri ve marina projesinin ardından bu kez de kule yapmı için harekete geçildi. Tuzla Belediyesi'nin yayınladığı ihale ilanına göre, Belediye, 30 yıl kullanım karşılığında yaptıracağı Tuzla Kule için 22 Ekim 015 Perşembe günü, saat 14:00'da, “Evliya Çelebi Mahallesi Hatboyu Caddesi No: 17 Tuzla/İstanbul” adresindek bulunan Tuzla Belediye Binasındaki Encümen Salonu'nda ihale gerçekleştirecek.
 
Tuzla Kule projesi mülkiyeti  Tuzla Belediyesi'ne ait olan ve Cami Mahallesi'ndeki 2 bin 132 metrekare alanlı arsa üzerinde yükselcek. Yap-işlet-devret modeli ile inşa ettirilecek olan kulenin ilk yıl işletme bedeli 78 bin lira + KDV olarak belirlenirken 30 (otuz) yıllık toplam işletme bedeli 6 milyon 975 bin lira + KDV, geçici teminat bedeli ise  23 bin 400 lira olarak belrilendi.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şırnak, Artvin ve Hakkari'ye Doğalgaz İçin İhale Süreci Başlıyor


Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Türkiye'de henüz doğalgaz ulaştırılmamış son üç il merkezi olan Artvin, Hakkari ve Şırnak illerinde doğalgaz dağıtımı için ihale sürecini başlatıyor..

 

 
Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun (EPDK) 9 Şubat 2017 toplantısında alınan kararla Artvin Şırnak ve Hakkari'de doğalgaz dağıtımı işi için ihale ilanına çıkılması uygun görülürken yapılan incelemeler sonucunda Artvin'in tek başına, Şırnakve Hakkari'nin ise birlikte ihaleye çıkarılacağı belirlendi.
 
EPDK tarafından kabul edilen ihale ilan metni Resmi Gazete'de yayımınlandıktan sonra istekli şirketlerin yeterlilik başvuruları alınmaya başlanacak. Şubat sonuna kadar devam edecek olan sürecin ardından Mart sonu veya Nisan başında ihalelerin yapılacağı öngörülüyor.
 
 
 
 
02-10-2015
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?