En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 06:17
Türk Kızılayı Van'da Anahtar Teslim İnşaat Yaptıracak

Türk Kızılayı Van'da Anahtar Teslim İnşaat Yaptıracak

Türk Kızılayı Van Şube Başkanlığı, Van Merkez Çarşı Mahallesi'nde yer alan arazi üzerinde anahtar teslim inşaat yaptırmak için ihale gerçekleştirecek..

 

Türk Kızılayı Van Şube Başkanlığı'nın Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, Van'ın Merkez ilçesi Çarşı Mahallesi'nde yer alan kayıtlı taşınmaz üzerine anahtar teslim götürü bedel ile inşaat yaptıracak.
 
İhale ilanında yer alan diğer veriler ise şu şekilde:
 
"Kızılay Van Şube Başkanlığı, Van'ın Merkez ilçesi Çarşı Mahallesi'nde yer alan186 ada, 21 parsele kayıtlı taşınmaz üzerine anahtar teslim götürü bedel ile inşaat yaptıracak. Firmalar, teklif ettikleri fiyatın en az yüzde 3'ü nispetindeki geçici teminatı teklifleri ile birlikte verecekler. İhaleye ait şartnameler Ali Paşa Mahallesi, Sıhke Caddesi adresindeki Türk Kızılayı Van Şube Başkanlığından 250 TL karşılığında temin edilebilecek. Firmaların ihale zarflarını en geç 24 Haziran 2014 günü saat 10.30'a kadar Türk Kızılayı Van Şube Başkanlığına vermiş olmaları gerekecek. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacak. Telgraf, mail ve faksla yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacak."
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Türk Kızılay'ı Prefabrik Ev Üretecek


Cazibe Merkezleri Programı kapsamında sağlanan teşviklerden faydalanmak isteyen bu nedenle de gelir getirici faaliyetlere yönelen Türk Kızılayı, prefabrik ev için fabrika kurmaya hazırlanıyor.

 

Bağışlarla dünyanın dört bir yanına yardım götüren Türk Kızılayı, gelir getirici faaliyetlere de yönelmeye karar verdi. Cazibe Merkezleri Programı kapsamında sağlanan teşviklerden faydalanmak isteyen Türk Kızılayı, prefabrik ev için fabrika kurmaya hazırlanıyor.
 
Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, afetlerde acil ihtiyaç duyulan süt tozu, terapötik gıda, tıbbi mama üretme gibi projeleri olduğunu açıkladı. Söz konusu projeler kapsmaında istihdam da oluşturacaklarını söyleyen Kınık, doğal afetlerde ortaya çıkan barınma, beslenme ve giyinme gibi ihtiyaçları karşılamayı amaçladıklarını belirtti.
 
Özellikle doğu illerinde bir seri yatırım yapmayı düşündüklerini açıklayan Kınık, bunlardan bir tanesinin barınma sistemleriyle alakalı olacağınıi bu kapsamda prefabrik, afet tipi barınma sistemleri üretecek bir fabrika hayata geçirmeyi planladıklarını belirtti ve projeye ilişkin temasların devam ettiğini söyledi.
 
20-05-2014
Bu haber toplam 2247 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?