En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 24.03.2018 10:01
TOKİ'nin Küçükçekmece Kartaltepe Arsası İçin 5 Teklif Geldi

TOKİ'nin Küçükçekmece Kartaltepe Arsası İçin 5 Teklif Geldi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın Küçükçekmece Kartaltepe'de bulunan arsasının ihalesinde 5 teklif geldi..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından bugün satış ihalesinin ilk oturumu gerçekleştirilen  Küçükçekmece Kartaltepe bölgesindeki arsa için 5 teklif geldi.
 
İlk oturumun en yüksek Akyapı İnşaat ortaklığından gelirken ortaklık TOKİ'nin Küçükçekmece Kartaltepe'deki arsasına satış toplam geliri olarak 200 milyon lira, arsa payı olarak idareye ise yüzde 25 oranında 50 milyon lira önerdi.
 
Kartaltepe Mahallesi'nde yer alan ve E5 Karayolu'nun bitişiğinde bulunan 20 bin 776 metrekarelik arsa üzerinde Küçükçekmece Belediyesi'nin eski hizmet binası yer almakta olup arsa üzerinde 1,5 emsale esas 31 bin 164 metrekarelik inşaat yapılabilecek.
 
Öte yandan arsa ihalesinin ikinci oturum tarihi henüz açıklanmadı.
 
TOKİ Küçükçekmece Kartaltepe Arsası Satış İhalesi 1. Oturum'da gelen teklifler:
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ, Şırnak Terör Mağdurları Konutlarına Başladı


Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu, TOKİ tarafıdnan terör mağdurları için 1.268 konut ve 116 iş yeri inşa edileceğini söyledi..

 

 
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan kanun hükmünde kararname (KHK) ile Şırnak Belediyesine görevlendirilen Başkan Vekili Turan Bedirhanoğlu ve Çevre Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Cengiz Başer , teröre mağdurları için inşa edilecek olan konutların yapımına başlanan Gazi Caddesi'nde incelemelerde bulundu. Terör saldırılarında evleri ağır hasar gören vatandaşlar için Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından inşa edilmekte olan projede 1.268 konut ve 116 iş yeri bulunacak.
 
TOKİ'nin terör mağdurlarına yönelik toplu konut uygulamasının ilk etabında yer tesliminin yapıldığını belirten Bedirhanoğlu,  konutların 1 yılda tamamlanarak teslim edileceğini söyledi.
 
3,5 aylık bir süreç içinde 17 milyon lira içme suyu, 28 milyon lira kanalizasyon ihalesi, 105 milyonluk 105 kilometre sıcak asfalt ihalesi ile TOKİ'nin 1. etap ve 2. etap ihalelerinin tamamlandığını belirten Bedirhanoğlu, konut projesi kapsamında çalışmalara ise mevsim koşulları nedeniyle istedikleri kadar hızlı başlaymadıklarını söyledi.
 
 
 
15-02-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?