En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 09:36
Şırnak İdil'de Arsa Satış Karşılığı İnşaat Yapıtırılacak

Şırnak İdil'de Arsa Satış Karşılığı İnşaat Yapıtırılacak

Şırnak Defterdarlığı tarafından yayınlanan duyuruya göre, İdil ilçesinin Atakent ve Yukarı Mahalleleri'nde arsa satış karşılığı inşaat işi yaptırmak için ihale düzenlenecek..

 

Şırnak Defterdarlığı duyurusuna göre, Şırnak’ın İdil ilçesinin Atakent Mahallesi ve Yukarı Mahallesi’nde arsa karşılığı inşaat işi için ihale düzenlenecek.
 
Duyuruya göre, Şırnak'ın İdil ilçesinin Atakent Mahallesi'nde yer alan konut alanı imarlı ve yüzölçümü 36 milyon 711 bin 36 metrekare olan arsada 2 Blok 20 Adet 10400/R tip projeli lojman ve 36 kişilik uzman erbaş yatakhanesi avam projesi yaptırılacak olup söz konusu projenin yaklaşık maliyeti 3 milyar 63 milyon 245 bin 33 lira olarak açıklandı.
 
Şırnak'ın İdil ilçesinin Yukarı Mahallesi'nde yer alan konut alanı imarlı ve 1 milyon 663 bin 94 metrekare yüzölçümlü arsanın taşınmaz rayiç değeri 3 milyon 336 bin 199 lira, geçici teminat tutarı 501 milyon lira olarak açıklanırken satışa konu olan arsaların ihale tarihi 11 Nisan 2017 günü saat 10.00 olarak duyuruldu.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Balance Güneşli'nin Müstakil Ofis Bloklarında Satış ve Kiralamalar Başladı


Balance Gayrimenkul yatırımı olarak hayata geçirilen Balance Güneşli'deki müstakil ofis bloklarında satış ve kiralamalar başladı..

 

Basın Ekspres’te A plus ofis projesi olarak hayata geçirilen Balance Güneşli'de müstakil ofis bloklarında satış ve kiralama süreci başladı. Kendine ait lobisi bulunan müstakil ofis bloklarının prestijli  ve konforlu bir çalışma alanı olarak tasarlandığı Balance Güneşli projesinde  araçsız yürüyüş yolları, restoran ve kafeleri, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktalarının bulunduğu Yaşam Sokağı da dikkat çekiyor.
 
 
Balance Güneşli'de ana bloklardan bağımsız konumlandırılan müstakil ofisler, blok halinde kiralanıp satılabildiği gibi kat olarak kiralanabiliyor.
 
 
 
09-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?