En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 09:28
SGK'dan SAtılık Gayrimenkuller

SGK'dan SAtılık Gayrimenkuller

Sosyal Güvenlik Kurumu 3 ildeki taşınmazlarının satışı için ihale düzenliyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), İstanbul, İzmir ve Mardin'de toplam 7 milyon 781 bin 250 TL muhammen bedelle aralarında tatil köyü plajının da yer aldığı taşınmazları ihale usulü ile satışa çıkardı.
SGK'nın taşınmaz satışına ilişkin ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, mülkiyeti SGK'ya ait Mardin Merkez'de yer alan bina 221 bin 250 TL muhammen bedelle, İstanbul Beyoğlu'nda yer alan işhanı 1 milyon 60 bin TL muhammen bedelle ve İzmir Bergama'da yer alan arsa ise 1.5 milyon TL muhammen bedelle açık artırma usulü satışa çıkarıldı. Ayrıca, İzmir Foça'da yer alan tatil köyü plajı da 5 milyon TL muhammen bedelle satışa çıkarıldı. Satışlar için ihaleler 13 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek. Teklif ve belgeler en geç ihale saatine kadar ihalenin yapılacağı Ankara'daki SGK İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı adresine teslim edilecek.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Finans Merkezi'nde Yükselecek Merkez Bankası Hizmet Binası İçin İhale Düzenleniyor


İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde inşa edilecek olan Merkez Bankası Hizmet Binası'nın arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde yapılacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binasının arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin kararı Resmi  Gazete'de yayımlandı.
 
Karara göre, TCMB Hizmet Binası'nın yapım işi ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabi  olmayıp, TOKİ Satış, Devir, İntikal, Kiraya verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'nin" 26'ncı  maddesi kapsamında açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.
 
İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, 500 TL karşılığında Halkalı'daki TOKİ İstanbul Hizmet Binası'ndan satın alabilecek olup teklif dosyalarının en geç 28 Şubat 11:30'a kadar Halkalı'daki TOKİ İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekecek.
 
 
 
 
17-06-2011
Bu haber toplam 30753 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?