En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 23.02.2018 20:20
SGK'dan Satılık 4 Gayrimenkul

SGK'dan Satılık 4 Gayrimenkul

SGK, Ankara, Bursa, Samsun ve Manisa'da yer alan 4 gayrimenkulü 12 Mart'ta açık artırma usulü ile satışa sunacak..

 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı'nın 4 ilde satışa sunduğu gayrimenkullere ilişkin ihale ilanı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımladı. İlana göre, mülkiyeti SGK'ya ait Ankara'nın Mamak ve Bursa'nın Nilüfer ilçelerindeki arsa, Samsun'un İlkadım ve Manisa'nın Akhisar ilçelerinde ise kargir bina 12 Mart'ta gerçekleştirilecek ihale ile satışa sunulacak.
      

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

20 Yıl Vadeli Konut Kampanyasına Bursa'dan 6 Banka Destek Veriyor


EmlakKonutGYO, GYODER ve TOKİ öncülüğünde başlatılan "240 Aya Kadar Vadeli Konut Kredi" kampanyasına Bursa'dan 6 banka destek verdi..

 

Emlak Konut Gayurimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Derneği (GYODER) ve  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı  öncülüğünde başlatılan 20 yıla kadar vadeli konut satışı kampanyası Bursa’da da start alıyor.
 
İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) tarafından başlatılan "240 Aya Kadar Vadeli Konut Kredi" kampanyasına Bursa'dan Albaraka Türk, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Katılım Bankası olmak üzere toplam 6 banka katıldı.
 
 
24-02-2014
Bu haber toplam 3204 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?