En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 18.03.2018 17:26
Kayseri'de Spor Salonu İhalesi Yapıldı

Kayseri'de Spor Salonu İhalesi Yapıldı

Kayseri Kocasinan Belediyesi Beyazşehir ve Yenişehir Mahallesi spor salonları ihalesi yapıldı, salonlar 1 yıl sonra hizmete açılacak..

 

Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Beyazşehir ve Yenişehir Mahallesi spor salonlarının ihalesinin yapıldığını ve bir yıl sonra açılacağını söyledi. 
 
Bekir Yıldız, yaptığı açıklamada, sporun ve sporcunun dostu olduğunu hatırlattı. Yıldız, “Beyazşehir ziyaretinde mahalle sakini hanımlar, yaz-kış rahatlıkla spor yapabilecekleri, kolayca ulaşabilecekleri bir spor salonu istemişti. Biz de 'tamam' diye söz verdik. Zaten böyle bir projemiz de vardı. Yer problemini çözmek için uğraşıyorduk. Bizim olumlu kanaatimiz belli olunca problem de çözüldü.” dedi.
 
Sağlıklı bir toplumun spordan geçtiğini ve sporun toplum sağlığı açısından önemini iyi bildiğini vurgulayan Başkan Bekir Yıldız, “Sporu ve spor yapanı sürekli teşvik ediyorum. Kocasinan Belediyesi olarak Beyazşehir ve Yenişehir Mahallesi için verilmiş sözümüz vardı. Projesi hazır, programı belli olan bu spor salonlarımızın ihalelerini 9 firmanın katılımıyla yaptık. İhale Komisyonu dosyaları inceleyip karar verecek. İhale şartnamesine göre müteahhit firma bir yıl içinde bitireceği 2 spor salonunun Aralık ayı sonuna kadar yüzde 50’sini tamamlaması gerekiyor ” şeklinde konuştu.
 
Kaynak: CİHAN

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şırnak, Artvin ve Hakkari'ye Doğalgaz İçin İhale Süreci Başlıyor


Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Türkiye'de henüz doğalgaz ulaştırılmamış son üç il merkezi olan Artvin, Hakkari ve Şırnak illerinde doğalgaz dağıtımı için ihale sürecini başlatıyor..

 

 
Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun (EPDK) 9 Şubat 2017 toplantısında alınan kararla Artvin Şırnak ve Hakkari'de doğalgaz dağıtımı işi için ihale ilanına çıkılması uygun görülürken yapılan incelemeler sonucunda Artvin'in tek başına, Şırnakve Hakkari'nin ise birlikte ihaleye çıkarılacağı belirlendi.
 
EPDK tarafından kabul edilen ihale ilan metni Resmi Gazete'de yayımınlandıktan sonra istekli şirketlerin yeterlilik başvuruları alınmaya başlanacak. Şubat sonuna kadar devam edecek olan sürecin ardından Mart sonu veya Nisan başında ihalelerin yapılacağı öngörülüyor.
 
 
 
 
23-08-2012
Bu haber toplam 3234 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?