En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 25.02.2018 05:34
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kiralık Dükkanlar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kiralık Dükkanlar

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes Kayak Merkezi'ndeki 1 kafetarya ve 3 dükkanı kiraya veriyor.
Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait Erciyes Kayak Merkezi'nde bulunan 3 dükkan ve 1 kafeterya, ihale ile 10 yıllığına kiraya verilecek. 
 
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 4 Ocak Çarşamba günü Belediye Encümen Salonunda açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek ihale, saat 14.00'de başlayacak. 
 
İhaleye katılmak isteyen gerçek veya tüzel kişiler, istenen belgeleri 4 Ocak Çarşamba günü saat 13.30'a kadar Gelir Şube Müdürlüğüne teslim edebilecek. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Finans Merkezi'nde Yükselecek Merkez Bankası Hizmet Binası İçin İhale Düzenleniyor


İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde inşa edilecek olan Merkez Bankası Hizmet Binası'nın arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde yapılacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binasının arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin kararı Resmi  Gazete'de yayımlandı.
 
Karara göre, TCMB Hizmet Binası'nın yapım işi ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabi  olmayıp, TOKİ Satış, Devir, İntikal, Kiraya verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'nin" 26'ncı  maddesi kapsamında açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.
 
İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, 500 TL karşılığında Halkalı'daki TOKİ İstanbul Hizmet Binası'ndan satın alabilecek olup teklif dosyalarının en geç 28 Şubat 11:30'a kadar Halkalı'daki TOKİ İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekecek.
 
 
 
 
14-12-2011
Bu haber toplam 6636 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?