En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 22.02.2018 02:41
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kiralık Dükkan

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kiralık Dükkan

Kayseri Büyükşehir Belediyesi mülkiyeti belediyeye ait olan dükkanı ihaleyle kiraya verdi.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait Orduevi Pasajı No: 3'te bulunan bir adet dükkan, düzenlenen açık teklif usulü ihaleyle 3 yıllığına kiraya verildi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın başkanlığında Belediye Encümen Salonu'nda gerçekleştirilen ihaleye, istekli olarak Yakup Bekarlar katıldı.

Bekarlar, 105 bin liradan başlayan ihalede, 105 bin 100 lira teklif verdi. Bekarlar'ın teklifini değerlendiren komisyon, fiyatı 105 bin 500 lira olarak belirleyerek dükkanı, 3 yıllığına Bekarlar'a kiraya verdi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Finans Merkezi'nde Yükselecek Merkez Bankası Hizmet Binası İçin İhale Düzenleniyor


İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde inşa edilecek olan Merkez Bankası Hizmet Binası'nın arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

 
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı'nın İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nde yapılacak olan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) hizmet binasının arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesine ilişkin kararı Resmi  Gazete'de yayımlandı.
 
Karara göre, TCMB Hizmet Binası'nın yapım işi ihalesi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'na tabi  olmayıp, TOKİ Satış, Devir, İntikal, Kiraya verme, Trampa, Sınırlı Ayni Hak Tesisi ve Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Yönetmeliği'nin" 26'ncı  maddesi kapsamında açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.
 
İhale için başvuracak istekliler, ihale dosyası ve eklerini, 500 TL karşılığında Halkalı'daki TOKİ İstanbul Hizmet Binası'ndan satın alabilecek olup teklif dosyalarının en geç 28 Şubat 11:30'a kadar Halkalı'daki TOKİ İhale Komisyonu Başkanlığına elden teslim edilmesi gerekecek.
 
 
 
 
29-06-2011
Bu haber toplam 10941 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?