En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » İhaleler 23.02.2018 20:25
Kars Kadın Doğum Hastanesi'nin İhalesi Yapıldı

Kars Kadın Doğum Hastanesi'nin İhalesi Yapıldı

Kars'ta TOKİ Tarafından yaptırılacak olan yeni Kadın Doğum Hastanesi'nin ihalesi yapıldı.

Kars’ta yeni yapılacak olan Kadın Doğum Hastanesi’nin ihalesi 20 Temmuz 2011 tarihinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapıldı.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin yapmış olduğu ihaleye 6 firma tarafında teklif verildi.

Kars’ta yapılacak yeni Doğum Hastanesi’nin yapımı için verilen teklifler, İhale Komisyonu tarafından incelenmeye başlandı.

Doğum Hastanesi’nin yapımına Kamu İhale Kurumu (KİK) mevzuatı kapsımda gerekli prosedür tamamlandıktan sonra sonuçlandırılarak başlanacak.

AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan ile Prof. Dr. Yunus, Karslılara seçim sürecinde verilen sözlerin arkasında olduklarını, Ankara’da Kars ile ilgili yapılan her şeyi yakından takip ettiklerini kaydettiler.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mersin Şehir Hastanesi 3 Şubat'ta Açılacak


Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile Mersin Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Mersin Şehir Hastanesi'nin resmi açılışının 3 Şubat 2017 günü yapılacağını açıkladı..

 

 
2017 yılında toplam 8 şehir hastanesinin hizmete açılacağını açıklayan Bakan Akdağ, Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olan Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 Şubat Cuma günü saat 14.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı özel bir törenle resmi olarak  hizmete açılacağını söyledi.
 
Bakan Akdağ, hastane inşaatında gecikme olmadığını, böyle devasa bir hastaneyi hizmete sokmanın çok kolay bir iş olmadığını,  geri planda yapılan işlerde yüzlerce kişinin gece gündüz çalıştığını belirtti.
 
Bakan Elvan ise Mersin Şehir Hastanesi'nin 3 yıl gibi kısa bir sürede dünyanın en modern hastanelerinden biri olarak inşa edilmesinin büyük bir başarı olduğunu, Mersin'in sağlık turizmi açısından Türkiye'nin en önemli merkezlerinden biri olacağını ifade etti.
 
 
21-07-2011
Bu haber toplam 6831 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?